Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

bransoleta łańcuch granatowa złota pleciona ciężka

05-06-2014, 15:39
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 15,90 zł     
Użytkownik muka_bb
numer aukcji: 4286744891
Miejscowość Kraśnik
Wyświetleń: 8   
Koniec: 05-06-2014 15:33:28

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Materiał: Sznurek, Plastik, Szkło, Inny
Kamień : Inny
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

P

e-mail: 

muka_[zasłonięte]@o2.pl 

na maile odpowiadamy od poniedziałku do piątku od 9 do 18 

Przesyłki wysyłamy Państwu w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty. Przesyłki są nadawane od poniedziałku do piątku od 8 do 15 Pocztą Polską. 

Paczka polecona ekonomiczna 6 zł 

paczka polecona priorytetowa 7 zł 

w przypadku zakupu do 5 przedmiotów koszt przesyłki jest jeden, powyżej należy doliczyć 0,50 zł za każdą następną sztukę

dostępne formy płatności to PAYU, przelew bankowy, płatność na poczcie. Po złożeniu zamówienia szczegóły dotyczące płatności zostaną przesłane Państwu mailem. W wypadku braku maila prosimy o przelew na dane: Halina Chanaj ul. Chopina 9/20, 23-200 Kraśnik nr rachunku bankowego: 94 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]2350002 [zasłonięte] 006456   . W tytule proszę podać swój nick oraz ilość zamówionych przedmiotów. 

 

 wymiana-zwroty-reklamacje: 

Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidulanie z klientem. Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar  na zasadach opisanych w ustawie z 2.03.2000r  o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny w ciągu 21 dni od otrzymania towaru (Dz.U. nr 22, poz 271 z późn.zm). Zgłoszenia takie prosimy wysyłać mailem z tytułem:zwrot towaru. Na zgłoszenia takie odpowiadamy w dni powszednie czyli pon-pt. Następnie towar w nienaruszonym stanie czyli nie noszący śladów użytkowania wraz z oryginalnym opakowaniem i rachunkiem należy odesłać przesyłką poleconą, zabezpieczającą towar przed uszkodzeniem w transporcie,  na adres: Joanna Pradellok ul. Prusa 14, 36-050 Sokołów Małopolski. Do przesyłki zwrotnej prosimy o dołączenie danych do przelewu zwrotnego i danych z allegro włącznie z nickiem. 

OPIS: 

 

materiał: plastik, szkło, metal, 

 

wymiary:   długość: 23 cm, szerokość 2 cm 

 

kolor: złoty, granatowy

 

inne: regulacja rozmiaru, 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na innych aukcjach oraz w sklepie internetowym www_musthave_net_pl, gdzie robiąc zakupy otrzymują Państwo gratis w postaci filcowej podkładki pod kubek, oraz znajdą Państwo produkty już niedostępne na allegro.

 

Kupując na naszych aukcjach zawsze otrzymują Państwo atrakcyjny gratis!