Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Bramy GARAŻOWE WIŚNIOWSKI Macore Winchester | Dąb

22-03-2012, 15:57
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 3 399 zł     
Użytkownik bramker-rzeszow
numer aukcji: 2154273504
Miejscowość Rzeszów
Wyświetleń: 93   
Koniec: 20-03-2012 15:43:42

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

BRAMKER
35-230 Rzeszów
ul. Jana Robaka 7

Tel/Fax: (17)[zasłonięte]857 25
Sprzedaż: 603 [zasłonięte] 63 66
Serwis: 603 [zasłonięte] 63 63

E-mail: [zasłonięte]@bramker.pl
Gadu-Gadu:  [zasłonięte]81964

Odbiór osobisty         0 zł


Płatności proszę dokonywać poprzez:
- Płacę z Allegro
- Przelew na konto POLBANK
402[zasłonięte]000994[zasłonięte]30000[zasłonięte]315
(w tytule należy wpisać nazwę użytkownika oraz numer aukcji)

Regulamin dostępny na stronie "o mnie" 


 

Witamy Państwa na naszych aukcjach !!
Bramy Garażowe - Rzeszów
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz instalacji automatyki i bram garażowych. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań odpowiednich do Państwa potrzeb. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem włoskiej firmy Beninca w województwie podkarpackim. Z bogatej gamy produktów dostępnych na rynku, oferujemy tylko te sprawdzone, co daje gwarancję niezawodności działania.
Zapraszamy


Przedmiotem aukcji jest:
Brama Garażowa Segmentowa
w kolorze
Winchester /
Macore /
Dąb Antyczny
firmyBrama Wiśniowski
    ( kolor macore - zdjęcie poglądowe)

    Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Brama segmentowa otwiera się pionowo do góry i nie zajmują miejsca na podjeździe, dzięki czemu można zatrzymać pojazd bezpośrednio przed bramą.

Brama Wisniowski
    ( kolor winchester - zdjęcie poglądowe)
        Dzięki bramie segmentowej w Twoim ogrzewanym garażu na stałe zagości ciepło. Grube, 40 [mm] stalowe panele wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie gwarantują najlepszą izolację termiczną. Bez większego wysiłku, lekko i wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Odpowiednio dobrany układ sprężyn i rolki o "pływających" osiach minimalizują efekt tarcia - zapewniając komfort obsługi.    Kolory drewna, proponowane przez Firmę WIŚNIOWSKI dają możliwość dopasowania bramy do okien, drzwi i elewacji, dzięki czemu uzyskamy pełną harmonię kolorystyczną.
( kliknij aby powiększyć wzornik)
( Odcienie kolorów są poglądowe)

        Jakość materiałów oraz sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne decydują o długoletnim i bezawaryjnym funkcjonowaniu bram WIŚNIOWSKI. Wydział konstrukcyjny i laboratorium techniczne w oparciu o sugestie klientów ciągle ulepsza jakość rozwiązań stosowanych w bramach. Dzięki temu na rynek trafia produkt sprawdzony i przetestowany. Jego jakość potwierdzają certyfikaty i atesty..
    Bramy garażowe WIŚNIOWSKI można zamówić w wersji ręcznej lub automatycznej. Bramy otwierane za pomocą napędu można obsługiwać przy użyciu pilota bez potrzeby wysiadania z samochodu. Takie rozwiązanie doceniane jest zwłaszcza w zimne lub deszczowe dni. Dla większego komfortu tym samym nadajnikiem można uruchomić bramę garażową i ogrodzeniową.

    W każdej bramie garażowej WIŚNIOWSKI można wykonać przeszklenia, które w sposób naturalny doświetlą garaż. Przeszklenia w bramach są bezpieczne, wykonane z akrylu lub poliwęglanu. Istnieje wiele możliwości wyboru różnych wzorów oraz ich umiejscowienia w płaszczu bramy.
s

Brama w kolorze dąb antyczny
Zdjęcia są poglądowe , proszę się niesugerować przetłoczeniami ani odcieniem kolorów.


    Przedmiotem aukcji jest Brama Segmentowa WIŚNIOWSKI w kolorze Macore / Dąb antyczny / Winchester, bez przetłoczeń ( gładka), w wymiarze 2400 szer. x 2100 wys. , prowadzenie sprężyn z przodu..

 
UWAGA !!

W naszym sklepie Allegro odnajdziesz bramy garażowe w innych kolorach , jak również automatykę do bram garażowych i wjazdowych.
Montaż
Możliwy profesjonalny montaż zakupionego towaru, po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca montażu. Jeżeli zdecydujesz się samemu montować ten sprzęt oferujemy bezpłatną telefoniczną pomoc..
Bramker - Automatyka do Bram

Zapraszamy do naszego SKLEPU !!


Na innych naszych aukcjach odnajdziesz takie produkty jak:Automatyka do bram skrzydłowych


Automatyka do bram garażowych


Bramy GarażoweAkcesoria do budowy bram wjazdowych


Bramy Przemysłowe


Elektronika i inne

Kontakt:

BRAMKER
35-230 Rzeszów
ul. Jana Robaka 7

Tel/Fax: (17)[zasłonięte]857 25
Sprzedaż: 603 [zasłonięte] 63 66
Serwis: 603 [zasłonięte] 63 63

E-mail: [zasłonięte]@bramker.pl
Gadu-Gadu:  [zasłonięte]81964