Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Bob MARLEY - Stop The Train FOLIA!!

30-04-2014, 21:12
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 18 zł     
Użytkownik -giuffria-
numer aukcji: 4112729722
Miejscowość Wielka Brytania
Wyświetleń: 2   
Koniec: 30-04-2014 21:01:21

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Liczba płyt w wydaniu: jedna
Opakowanie: w folii
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

© PanelReklamowy

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MOIMI AUKCJAMI!!! Wszystkie sprzedawane przeze mnie płyty są ORYGINALNE!!! Przedmioty zakupione przez Państwa wysyłam zbiorczo kurierem z U.K.!!!do magazynu w POLSCE i z magazynu będą rozsyłane do Państwa.Spowodowane to zostało drastyczną,ponad 80 % podwyżką cennika Royal Mail.Minusem tego rozwiązania jest wydłużony czas realizacji zamówień (od 14 do 30 dni),plusem - prawie zerowa ilość zaginięć wysyłanych przedmiotów.
TERMIN NAJBLIŻSZEJ WYSYŁKI NA STRONIE "O MNIE" !!!
JEŚLI KOMUŚ Z PAŃSTWA ZALEŻY NA SZYBSZEJ WYSYŁCE,PROSZĘ O @ UZGODNIMY SZCZEGÓŁY. JEST MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO W ŁODZI!! (Przy tej opcji również OBOWIĄZUJE wpłata na konto!!) Ze względów technicznych nie wysyłam ZA POBRANIEM!! Proszę o zapoznanie się z INFO w zakładce "O MNIE" - miłej lektury.Udział w aukcji oznacza akceptację warunków tam zawartych.JEŚLI JAKIŚ PUNKT PAŃSTWU NIE ODPOWIADA,PROSZĘ NIE KUPOWAĆ!!!!! UNIKNIEMY NERWÓW,NEGATYWÓW itp.
UWAGA!! PREZENTOWANE ZDJĘCIA SĄ POGLĄDOWE I MOGĄ NIECO ODBIEGAĆ OD STANU RZECZYWISTEGO,CO NIE MOŻE BYĆ PODSTAWĄ DO EW.ROSZCZEŃ.W RAZIE WĄTPLIWOŚCI PROSZĘ O KONTAKT PRZED ZAKUPEM!!
PŁYTY CD i DVD - WYSYŁAM W PUDEŁKACH,ALE W TAKICH W JAKICH JE ZAKUPIŁEM,WIĘC PROSZĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ,ŻE MOGĄ BYĆ POŁAMANE,POPĘKANE ITP.NIE CHCĘ Z TEGO POWODU NEUTRALI BĄDŹ NEGATYWÓW!!!
NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI ZAKUPIONYCH PŁYT,KOSZT WYSYŁKI OBLICZANY JEST TYLKO RAZ dla całości zakupów!!
Stan wydawnictwa: IDEALNY
FOLIA!!
GORĄCO ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE!!