Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BLACHY 1mm DO AUTOMATÓW SZTANCUJĄCYCH ORAZ BIGI

21-01-2012, 14:48
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 367 zł     
Użytkownik Kacper V
numer aukcji: 2031641258
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Wyświetleń: 38   
Koniec: 15-01-2012 17:04:28

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

ZE WZGLĘDU NA RÓŻNORODNOŚĆ MASZYN I FORMATÓW AUKCJA DOTYCZY BLACHY DO AUTOMATU SZTANCUJĄCEGO SANWA AXIA 1060 PRZY ZAMÓWIENIU 1SZT. PRZY ZAMÓWIENIU WIĘKSZYCH ILOŚCI WYCENA JEST INDYWIDUALNA.

INNE TYPY MASZYN WYCENIANE SĄ INDYWIDUALNIE PO PODANIU TYPU I FORMATU.

Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę płyt jedno milimetrowych do maszyn sztancujących oraz linie bigujące do sekcji czyszczących o wysokości 50mm.
Mam nadzieję że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie lub jeśli są Państwo zainteresowani konkretnymi wymiarami blach jedno milimetrowych z miłą chęcią wycenimy specjalnie dla Państwa konkretną ofertę, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod nr tel. 032/[zasłonięte]747-15 lub 0-791-[zasłonięte]-002 lub e-mail [zasłonięte]@gmail.com

"STUDIOKOM "
ul. Kasprzaka 50/21
41-303 Dobrowa Górnicza
tel/fax: 032/[zasłonięte]747-15
kom. 0-791-[zasłonięte]-002OFERTA NA BLACHY 1mm DO AUTOMATÓW SZTANCUJĄCYCH ORAZ LINIE BIGUJĄCE DO SEKCJI CZYSZCZĄCYCH O WYSOKOŚCI 50MM


Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż płyt jedno milimetrowych do automatów sztancujących, linii bigujących do sekcji czyszczących o wysokości 50mm, projektowania opakowań kartonowych i tekturowych oraz kaszerowanych, przygotowanie montażu siatek wykrojników wraz ze specyfikacja oraz świadczenie usług poligraficznych dla klientów na terenie całego kraju.
Tym samym chcemy przedstawić naszą ofertę i jednocześnie pokazać atuty jakimi dysponuje nasza firma.

I PŁYTY JEDNO MILIMETROWE ORAZ LINIE STALOWE O WYSOKOŚCI 50MM DO SEKCJI CZYSZCZĄCYCH
W naszej stałej ofercie chcielibyśmy przedstawić Państwu płyty jedno milimetrowe do automatów sztancujących. W naszej ofercie znajdują się płyty o następujących twardościach:
200HV/20HRC
350HV/35HRC
500HV/50HRC - na specjalne zamówienie

Płyty które oferujemy są szczególnie polecane przy sztancowaniu, cechują się wysoką jakością oraz bardzo niską dopuszczalną tolerancją grubości maksymalnie do 0,02mm, co czyni ją szczególnie konkurencyjną wśród innych produktów na rynku.
Jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie blachy do każdego typu maszyny bez względu na producenta i format maszyny, dostosujemy odpowiedni typ blachy po dokładnym przeanalizowaniu typu maszyny sztancującej na jaką będzie zapotrzebowanie.
Linie bigujące 50mm do sekcji czyszczących.


II POLITYKA JAKOŚCI
Jakość jest przeciwieństwem przeciętności.
Zadowolenie i długotrwała współpraca z klientem stanowi dla naszej organizacji więcej niż dodatnie wskaźniki ekonomiczne i rosnąca liczba zrealizowanych zleceń.
O wysokich standardach naszych usług świadczą:
- obsługa klienta na wysokim poziomie,
- fachowa pomoc przy rozwiązywaniu problemów we wdrożeniu procedury,
- przeprowadzanie testów/prób wykrawania blach,
- kontakt z biurem od godz. 8:00 do 18:00,
- jednorodne procedury jakości wypracowane przez naszą firmę,
- szybka realizacja zlecenia wraz z organizacja transportu.

III KIERUNKI ROZWOJU
Nasza firma jest usługowo handlową i stosownie do tego realizuje swoją strukturę.
Największy nacisk w polityce rozwoju naszej organizacji kładziemy na powiększenie naszej jakości usług i zapewnienie pełnego zadowolenia klientów. Większe doświadczenie pozwoli skrócić czas reakcji od momentu zlecenia do jego realizacji.

IV NASI KLIENCI
Nasza organizacja oferuje swoje usługi zarówno dużym podmiotom jak i mniejszym, u których występuje zapotrzebowanie na produkty oferowane przez naszą firmę. Zajmujemy się też, na życzenie naszych klientów kompleksową obsługą projektowania i przygotowania.
Wśród klientów, którzy zaufali nam do tej pory są między innymi:
"Takt" Sp. z o.o., Bolesław,
"TOP S.A." Tychy
"UDS" Sp. z o.o. Nowy Kawęczyn


V CENNIK
Dokładny cennik jesteśmy w stanie przedstawić po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia.
Mamy nadzieje, że zdobyte doświadczenie, referencje wystawione przez naszych klientów czyni nas zaufanym partnerem w biznesie.
Jeśli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny z biurem pod nr tel. 032/[zasłonięte]747-15, lub z właścicielem Komosa Kacper 0-791-[zasłonięte]-002.