Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BIOMILL CLASSIC SENSITIVE 15KG KURIER GRATIS

25-04-2014, 0:47
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 209 zł     
Użytkownik PETFARMA
numer aukcji: 4163917005
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 2   
Koniec: 25-04-2014 00:48:15
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

BIOMILL CLASSIC SENSITIVE 15KG

KURIER GRATIS

 

 

 

Kompletna karma z ryżem i drobiem dla dorosłych psów wszystkich ras

o zmniejszonej zawartości białka


 • Bez pszenicy, bez soi, bez glutenu kukurydzianego
 • Kurczak jako jedyne źródło mięsa
 • Siemię lniane i biotyna dla zdrowej skóry i błyszczącej sierści
 • Fruktooligosacharydy (FOS), aby zoptymalizować proces trawienia

 

 

 

 

Biomill Classic Sensitive jest kompletną i w pełni zbilansowaną karmą dla psów dorosłych o delikatnym przewodzie pokarmowym,

psów z problemami trawiennymi lub z tendencjami do alergii pokarmowych, ze szczególnym uwzględnieniem wrażliwości na zwiększoną ilość protein. Karma zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a w szczególności ryż, drób i jagnięcinę, które wraz z Frukto – Oligo – Sacharydami pomagają w utrzymaniu psa o wrażliwym przewodzie pokarmowym w doskonałym zdrowiu i kondycji.

Składniki:

Ryż (min. 41%), pszenica, suszone mięso drobiowe (dehydratyzowane 20%), kukurydza, soja, tłuszcze pochodzenia drobiowego, pulpa buraczana, gluten kukurydziany, drożdże piwne, siemię lniane (2%) mączka rybna, otręby pszenne, chlorek sodu, dicalcium fosforan, FOS (Frukto – Oligo - Sacharydy 0,2%), węglan wapnia, witaminy i pierwiastki śladowe.
Analiza ogólna:

Proteiny 21%, Tłuszcz 9%, Celuloza 2,5%, Popiół(minerały) 7%, Witamina A 15 000 IE/UI/kg, Witamina D3 2000IE/UI/kg, Witamina E 150mg/kg, Miedź 15mg/kg, Antyoksydanty w formie Witamin E i C, Kwasu cytrynowego, BHA. Bez kolorantów i modyfikacji genetycznej ( NO GMO).

Sposób karmienia:

Karmę BIOMILL CLASSIC SENSITIVE 445 można zalać letnią wodą, zgodnie z następującą proporcją : jedna część wody na dwie części pokarmu. Po dwóch, maksymalnie pięciu minutach zwilżoną karmę należy wymieszać a następnie podać zwierzęciu do zjedzenia. Karmę można podawać również w formie suchej. Pies powinien mieć zawsze dostęp do świeżej wody. Pokarm zaleca się podzielić na dwie porcje, np. rano i wieczorem.

Dawkowanie
Tabela racjonowania pożywienia:

 

 

waga psa (kg)

(dawka dzienna) – (g)
Pies o normalnej aktywności

(dawka dzienna) – (g)
Pies o zwiększonej aktywności

3

70

90

5

100

130

7,5

140

180

10

170

220

15

225

300

20

285

370

25

335

440

30

385

500

35

430

570

40

480

625

45

525

680

50

565

740

 

 

Biomill S.A. jest szwajcarską firmą, która aby w pełni zaspokoić potrzeby żywieniowe zwierząt zgodnie z ich naturą, stawia i spełnia najwyższe wymagane standardy jakościowe dla zarządzania, technologii wytwarzania pożywienia i surowców, których używa do produkcji karmy. Kompetencje przedsiębiorstwa w dziedzinie żywienia psów i kotów zostały w pełni potwierdzone przez specjalistów. Nieustanne wysiłki na polach badań i produkcji, zostały sfinalizowane sukcesem. W 1994 roku firma została utytułowana Certyfikatem ISO 9001, potwierdzającym najwyższą jakość systemu zarządzania. W 1997 roku Biomill SA uzyskał akredytację zgodności z Certyfikatem ISO 14001, dzięki systemowi zarządzania odpowiadającemu normom środowiska naturalnego. W 2001 roku, Biomill jako jedyny producent karm, został uhonorowany Certyfikatem HACCP/BRC, dzięki któremu istnieje możliwość identyfikacji każdego surowca, użytego do produkcji pożywienia dla zwierząt, co jest świadectwem bogatego doświadczenia w produkcji i stanowi gwarancję jej niekwestionowanej jakości bezpieczeństwa i higieniczności.

 • Produkty marki Biomill oparte są na mięsie ekstrudowanym a nie wypiekanym (standard mięsa wg. EEC) (dzięki czemu staje się znacznie bardziej odżywcze, bardziej strawne i czynniej bierze udział w procesach metabolicznych organizmu zwierzęcia)
 • Minerały są chelatowane (czyli otaczane cząsteczkami białka) po to by były jeszcze bardziej przyswajalne
 • Wszystkie składniki użyte do produkcji karmy spełniają standard zgodny certyfikatem "HACCP BRC"(zgodność z najwyższym standardem żywienia dla ludzi)
 • Produkty Biomill posiadają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001
 • Produkty Biomill wytwarzane są wyłącznie w jednej fabryce na świecie, usytuowanej na terenie Rezerwatu Przyrody w Granges-Marnand, w fabryce spełniającej najwyższe standardy ochrony środowiska (certyfikat "Authentic By Nature")
 • Żaden ze składników użytych do produkcji karmy nie jest modyfikowany genetycznie " No OGM"
 • Produkty Biomill opatrzone są dwoma najbardziej prestiżowymi znakami jakościowymi w Szwajcarii "Swiss Made" i "Swiss Quality"
 • Karma Biomill wyprodukowano zgodnie z najbardziej zaawansowaną wiedzą z zakresu weterynarii i zootechniki, w oparciu o najnowsze technologie wytwórcze, o czym świadczy wyborna jakość prawdziwego mięsa, bogactwo minerałów i witamin oraz mnogość systemów specjalnych optymalizujących procesy życiowe zwierzęcia
 • Standardem jest brak konserwantów, kolorantów, polepszaczy smakowych i substancji aromatyzujących.
 • Pożywienie marki Biomill pakowane jest w systemie kontrolowanej atmosfery (O2 Limited) w celu zapewnienia jak najwyższej świeżości. W odróżnieniu od wielu producentów konkurencyjnych Biomill stosuje ten rewelacyjny sposób pakowania karmy nawet w największych opakowaniach

W bieżącym roku w wyniku audytu jakościowego firma Biomill S.A. kolejny raz otrzymała przedłużenie certyfikatów ISO 9001, ISO 14001 i HACCP BRC, a także uzyskała przedłużenie prawa do znakowania swoich produktów prestiżowymi znakami "Swiss Made" i "Swiss Quality".

 

 

PRZY PRZEDPŁACIE NA KONTO KURIER GRATIS

PRZESYŁKA KURIERSKA ZA POBRANIEM 8ZŁ

 

 

KONTAKT :

Tel: +486[zasłonięte]60227

+487[zasłonięte]32944

E-mail : [zasłonięte]@gmail.com

Nr konta : 43 1160 [zasłonięte] 2[zasłonięte]2020002 [zasłonięte] 328652 Bank Millenium SA