Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BEZPIECZNIKI NOŻOWE 12V 7,5A 3 szt.

06-12-2014, 10:10
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1,19 zł     
Użytkownik racingstreet_pl
numer aukcji: 4773032054
Miejscowość Opole
Wyświetleń: 2   
Koniec: 06-12-2014 10:05:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Tel.:

77 [zasłonięte] 69, kom. 795[zasłonięte]112
GG 35[zasłonięte]317 "- Igor - doradztwo techniczne, handel"
GG 297762 "-Grzegorz "
Wysokiej jakości bezpieczniki nożowe wykonane przez firmę Jakcy Auto Sport, słynącej z wysokiej jakości oferowanych produktów.

Zestaw zawiera 3 szt. bezpieczników 12V, w skład którego wchodzi:
 • 7,5A x 3 szt
W celu uzyskania jak największego zadowolenia naszych klientów korzystamy z usług firmy kurierskiej Pocztex . Dla mniejszych przedmiotów dostępna jest także wysyłka poprzez Pocztę Polską.

Realizacja naszych zamówień odbywa się wyłącznie w dni robocze czyli od pn. do pt. W przypadku wysłania towarów w piątek są one doręczane od poniedziałku. Towary przygotowywane w sobotę, doręczane są od wtorku. Pragniemy zapewnić Państwu szybką i sprawną przesyłkę zamówionego towaru. Można porównać nasze ceny z konkurencją. Upewnisz się, że warto kupować właśnie u nas.

Zamówienia są realizowane od 1 do 4 dni roboczych od momentu zamówienia.Prowadzimy równoległą sprzedaż w sklepie internetowym więc stany magazynowe podane na allegro mogą się różcnić od rzeczywistych w danej chwili.Zamówiony przedmiot trafia do odbiorcy w ciągu 1-4 dni roboczych od wysyłki. W wyjątkowych sytuacjach przesyłka może wydłużyć się do 14 dni roboczych o czym natychmiastowo będzie informowany klient, w takich sytuacjach klient ma prawo do anulowania zamówienia bez jakichkolwiek kosztów. Staramy się, aby takie sytuacje nigdy nie miały miejsca i przesyłki wychodziły od nas w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Klient po zakupie zobowiązany jest do wypełnienia formularza dostawy w którym uwzględnione są 3 opcje:
- Wpłata na konto bankowe (lub "Płacę przez allegro")
- Przesyłka płatna przy odbiorze
- Odbiór osobisty w sklepie

Po kliknięciu "kup teraz" prosimy o przesłanie wszelkich informacji potrzebnych do finalizacji transakcji. Na każdym etapie realizacji zamówienia dostają Państwo wiadomość e-mail o obecnym jego stanie.

Forma wysyłki

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Przesyłka kurierska

1 - 4 dni roboczych

18 zł‚

Przesyłka kurierska pobraniowa

1 - 4 dni roboczych

26 zł‚

Przesyłka pocztowa

1 - 4 dni roboczych *

8 zł (towar do 500g)

Odbiór osobisty

Po uzgodnieniu

0 zł‚

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 4 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może się wydłużyć do 7 dni.
* - W przypadku wybrania opcji przesyłki pocztowej nie odpowiadamy za czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską!!

 • Wszystkie sprzedawane produkty na naszych aukcjach są fabrycznie nowe, fabrycznie zapakowane.
 • Jesteśmy działającą firmą, która stawia na zadowolenie klienta! Nie popieraj szarej strefy, kupując u nas masz gwarancję legalności produktów oraz możliwości reklamacji.
 • W przypadku braku jakiejkolwiek informacji ze strony klienta zamówienie jest automatycznie wycofywane po 7 dniach roboczych o czym klient jest informowany drogą e-mailową lub telefoniczną.
 • Czas gwarancji zakupionego produktu jest podany w opisie produktu i ustalany jest przez producenta. Wszelkie reklamacje są odsyłane do producenta i to on je rozpatruje.
 • Sprzedający nie zwraca kosztów wysyłek oraz nie udostępnia produktów zastępczych.
 • Niektóre produkty wymagają profesjonalnego montażu, w przypadku jego braku klient bierze odpowiedzialność na siebie i reklamacja może zostać nie uwzględniona.
 • Kupujący w przypadku stwierdzenia wad fabrycznych zobowiązany jest do dokładnego opisu usterki oraz wykonania dokumentacji w postaci zdjęć.
 • Nie odbieramy paczek pobraniowych, przed wysłaniem towaru do reklamacji wymagany jest kontakt oraz ustalenie sposobu wysyłki.
 • Do każdego zakupionego przedmiotu jest w oryginalnym opakowaniu oraz dostarczany dowód zakupu, w przypadku braku jednego z nich reklamacja nie zostanie uwzględniona, a ewentualny zwrot towaru do klienta wykonywany jest na koszt kupującego.
 • Każde zamówienie ma prawo zwrotu po dostarczeniu paczki w ciągu 10 dni od daty wysyłki bez podania przyczyny tylko w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu i wypełnionym formularzem zwrotu
 • Klient zobowiązany jest sprawdzić przy odbiorze stan przesyłki, ewentualne uszkodzenia będą rozpatrywane tylko w przypadku wypełnienia odpowiedniego formularza w obecności kuriera (- głównie zalecane dla elementów szklanych, atrap plastikowych i podobnych).
 • Kupujący jako pierwszy wystawia komentarz do transakcji w systemie allegro.
W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi konsultantami.W celu jak najlepszego kontaktu z klientem udostępniamy:

Telefon do działu obsługi klienta Racingstreet.pl: +48 77 [zasłonięte] 69

Bezpłatna infolinia: 800 [zasłonięte] 70 68
Numer Gadu-gadu dla szybkich zapytań:GG 35[zasłonięte]317 "- Igor - doradztwo techniczne, handel"
GG 297762 "- Grzegorz"

E-maile do konkretnych działów w celu szczegółowych pytań, stanów magazynowych oraz kontaktu dla firm.BIURO:

[zasłonięte]@racingstreet.pl

SKLEP:

[zasłonięte]@racingstreet.pl

ALLEGRO:

[zasłonięte]@racingstreet.pl

POMOC:

[zasłonięte]@racingstreet.pl

HURT:

[zasłonięte]@racingstreet.pl

UWAGA! Stany magazynowe oraz nr. nadania przesyłek (i ich status) tylko poprzez zapytanie e-mailowe.


copyright © racingstreet_pl 2011