Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BASEN BIG ROARY RAJDEK WYŚCIGÓWKA PRYSZNIC

17-01-2012, 16:49
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 25 zł     
Użytkownik c-n-c
numer aukcji: 2026481568
Miejscowość Krotoszyn
Wyświetleń: 45   
Koniec: 28-01-2012 15:26:41
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

O NAS POZOSTAŁE AUKCJE NASZE MARKI KOMENTARZE ZADAJ PYTANIE ULUBIONE


Dane kontaktowe

CNC Centrum Niskich Cen
Joanna Jankowska
Rynek 17
63-700 Krotoszyn

tel. 507 [zasłonięte] 408

e-mail: [zasłonięte]@c-n-c.com.pl
www.c-n-c.com.pl
gg:[zasłonięte]35017

-----------------------------------------------

Płatność

Investbank
58 1680 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0460000 [zasłonięte] 188323

-----------------------------------------------

Regulamin

1.Do naszych aukcji zapraszamy wszystkich, osoby nie posiadające jeszcze komentarzy pozytywnych prosimy o potwierdzenie swoich zakupów.

2.Termin realizacji zamówienia – do 5 dni roboczych – okres liczony od dnia otrzymania zapłaty na konto lub też deklaracji zapłaty przy odbiorze. W termin ten nie jest wliczony czas przesyłki.

3.Tuż po licytacji towaru, prosimy o potwierdzenie zakupu poprzez email, który będzie zawierał nick Allegro, numer aukcji, adres dostawy paczki oraz formę płatności. Do przesyłki dołączany jest paragon fiskalny.

4.Licytując akceptujesz warunki podane w aukcji.

5.Nieodebranie przesyłki płatnej przy odbiorze wiąże się z komentarzem negatywnym. Jest to automatycznie traktowane jako rezygnacja z zakupu, co wiąże się ze zgłoszeniem do Zespołu Allegro w celu zawieszenia konta kupującego.

6.Reklamacje i zwroty
Towar objęty jest 14-sto dniową reklamacją liczoną od dnia wysyłki.
Na przelew czekamy do 7 dni (w przypadku braku możliwości realizacji przelewu z ważnych powodów prosimy o informację z terminem wpłaty - wypadki losowe). Po tym czasie wystawiamy odpowiedni komentarz i sprawa kierowana jest do Zespołu Allegro.
Jeżeli po otrzymaniu paczki napotkają Państwo niezgodność pomiędzy towarem zamówionym a otrzymanym, bądź też towar jest wadliwy lub uszkodzony, prosimy o informację na adres e-mail: [zasłonięte]@c-n-c.com.pl. W odpowiedzi uzyskają Państwo dokładne informacje dotyczące wymiany towaru reklamowanego, adresu, na który towar winien być odesłany oraz czasu załatwienia reklamacji. Towar musi zostać zwrócony w oryginalnym opakowaniu, wraz z paragonem fiskalnym. Nie pokrywamy kosztów transportu za odesłane towary.
Uwaga, nie zamówionych paczek oraz paczek reklamacyjnych wysłanych do nas za pobraniem nie przyjmujemy. Gwarantujemy, iż wszystkie uzasadnione reklamacje zostaną rozpatrzone.

7.W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń towaru i przesyłki prosimy o kierowanie reklamacji bezpośrednio na pocztę lub spisanie protokołu szkody w obecności kuriera. Mimo przykładania najwyższych starań do zabezpieczenia przesyłki nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia lub opóźnienia w transporcie.

8.Za względu na fakt, iż towar nasz wystawiany jest jednocześnie w naszym sklepie, zastrzegamy sobie możliwość przerywania aukcji w czasie ich trwania.BASEN BIG ROARY RAJDEK WYŚCIGÓWKA


darmowy hosting obrazków


Przygotuj się na słoneczne lato!!!


Basen dla małych Rajdowców z dystrybutorem paliwa.

Zbudowany z 3 pierścieni.

Wystarczy łatwo podłączyć się do węża i już mamy prysznic z dystrybutora paliwa, co niesamowicie będzie bawić Twojego Malucha i schładzać go podczas upałów.

Wystarczy podłączyć wąż ogrodowy i nasz prysznic gotowy !!!


Wymiary po napompowaniu: średnica - 117 cm, wysokość 77,5cm


Od 3 lat


Waga: 1,4kg


darmowy hosting obrazków

Oferowany produkt pochodzi z Anglii.

Przedmioty wystawione na tej aukcji pochodzą z wystaw sklepowych, stąd też mogą posiadać drobne wady kosmetyczne( rysy, otarcia).

PRODUKT 100% SPRAWNY !!!

Oryginalne opakowanie delikatnie uszkodzone !

W przeciwieństwie do innych sprzedawców udzielamy 14-dniowej gwarancji rozruchowej, w ciągu której mają Państwo możliwość pełnego przetestowania sprzętu i reklamacji w razie jakichkolwiek problemów.


ZAPRASZAMY DO LICYTACJI!!!