Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Bażanty łowne własne lęgi PIĘKNE, ZDROWE

18-01-2012, 5:51
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 37 zł     
Użytkownik bazanty_pl
numer aukcji: 2023073249
Miejscowość Klon - gm. Czajków
Wyświetleń: 2691   
Koniec: 26-01-2012 21:44:28
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Bażanty łowne własne lęgi PIĘKNE, ZDROWE


Przedmiotem aukcji są bażanty łowne klute 3 czerwca, do sprzedania w wieku około 16 tygoni.

. Termin odbioru bażantów z naszej hodowli do ustalenia.


W przypadku gdy komuś zależałoby na czasie możemy wysłać wcześniej. Bażanty są piękne, zdrowe i doskonale się chowają - idelanie nadają się do dalszej hodowli. Odchowywane w komfortowych warunkach na profesjonalnej fermie.


Bażanty dostarczamy własnym transportem za dopłatą lub odbiór osobisty na miejscu. Możemy także wysłać pocztą na specjalnych warunkach. Minimalna ilość jaką wysyłamy to 10 sztuk. Możliwy zakup w stosunku 1 kura na kogut lub więcej kur.
Koszt wysyłki 25 sztuk bażantów 79zł (cena zawiera specjalną drewnianą klatkę transportową)
Wysyłka tylko po przedpłacie na konto lub odbiór osobisty.

Uwaga!!! Termin odbioru - dostawy, bażantów do uzgodnienia.

Nasze bażanty są zdrowe, w bardzo dobrej kondycji. Wszystkie przeszły profilaktyczne zabiegi zdrowotne.
Mile widziany odbiór osobisty, możemy dowieźć naszym transportem, możliwa wysyłka Pocztą Polska paczką priorytetową na specjalnych warunkach - przy mniejszych ilościach, z dopiskiem "żywe zwierzęta". Nie wysyłamy pojedyńczych ptaków, bażanty wysyłane w pojedynke źle znoszą transport.Tutaj więcej informacji o naszej fermie i hodowanych
przez nas ptakach: Hodowla bażantówSpecjalizujemy się w hodowli wolierowej bażantów łownych. Hodowane przez nas ptaki cechuje duża zdolności adaptacji w środowisku naturalnym. Ptaki odchowywane są w małym zagęszczeniu, karmione wraz ze wzrostem innymi mieszankami paszowo-zbożowymi. Praktycznie nie używamy plastikowych ochraniaczy na dzioby co ma duże znaczenie dla przeżywalności w środowisku naturalnym. Bażanty z naszej hodowli cechują się także odpowiednią masą i jakoscią tuszy, co sprawia, iż są doskonałeym towarem do celów konsumpcyjnych.

Hodowlą zajmujemy się rodzinnie, staramy się hodować najlepsze i najbardziej dorodne ptaki, bażanty które wychowane w warunkach wolierowych poradzą sobie bez problemu w środowisku naturalnym po wypuszczeniu ich na wolność.
Hodowla prowadzona w najlepszych dla bażantów warunkach, małe zagęszczeniu ptaków, w cicha i sprzyjająca okolica, odpowiednie pożywienie, odpowiednia selekcja w połaczeniu z cennym doświadczeniem dają gwarancję odchowu najwyższej jakości ptaków. Dbamy o odpowiedne kojarzenie gniazd rozpłodowych, nie dopusczamy do kazirodztwa i bezwzględnie nie prowadzimy chowu wsobnego.

Wszystkie czynności wykonujemy sami, wszystkie etapy hodowli odbywają sie w obrębie naszej fermy. Takie podejście gwarantuje kontrolę i odpowiednie prowadzenie wszystkich newralgicznych momentów wzrostu bażantów, począwszy od kompletowania i kojarzenia ptaków w haremy, znoszenia jaj, wylęgu, a skończywszy na sprzedazy dorosłych ptaków.

Nasza ferma dysponuje odpowiednią infrastrukturą, począwszy od inkubatorów zupełnie nowych szeregowych wolier rozpłodowych, budynku odchowalni piskląt połączonego z wybiegami, a skończywszy na największej wolierze dla młodych bażantów. Przy rozbudowie fermy dbaliśmy o jakość zakupionych siatek, materiałów konstrukcyjnych, wymiary wolier oraz o wszystko co pozytywnie wpływa na odchów i wzrost bażantów. Kosztowało nas to wiele pracy, jednak tylko dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu możemy z dumą pochwalić się doskonale urządzoną fermą. Potwierdzają to opinie naszych klientów, hodowców i innych osób odwiedzających nasze gospodarstwo. Przy budowie wszystkich urządzeń hodowlanych staraliśmy się w minimalnym stopniu zakłócić to co stworzyła natura, wyciąć jak najmniej gałęzi i krzaków, była to słuszna decyzja gdyż dzięki temu hodowane przez nas ptaki czują się w tych warunkach wyśmienicie.


Kontakt:
www.bazanty.pl
e-mail:
tel. gsm: 605-[zasłonięte]-540
tel. dom.: (062)[zasłonięte]731 14
Ferma mieści się we wsi Klon,
gm. Czajków,
powiat ostrzeszowski,
woj. wielkopolskie


Transport:
Preferujemy obiór własny, możemy też dowieść bażanty wałsnym transportem.