Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

B97 Modem T60M283.11 HP zt3300 nietestowany Fa VAT

14-08-2014, 14:25
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 9 zł     
Użytkownik PC-Planet
numer aukcji: 4425636153
Miejscowość Parczew
Wyświetleń: 8   
Koniec: 14-08-2014 13:43:28

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Zapoznaj sie ze strona "O mnie"Sprawdz nasze komentarzeZobacz nasze aukcjeNapisz do mnieSprawdz oferte sklepu

Część pochodzi z notebooka HP zt3300.

Przedmiotem aukcji jest:

Modem z kabelkiem- podzespół jako uszkodzony (uszkodzenie widoczne na zdjęciu). Model: SPS-336[zasłonięte]-001, T60M283.11

Real foto:

 


1. Towar staramy sie wysylac na biezaco w ciagu 24 godzin po otrzymaniu przelewu. Nie odpowiadamy za szkody powstale w trakcie transportu. Jesli zycza sobie Panstwo zabezpieczenie w formie ubezpieczenia prosimy o taka informacje.

2. Koszt wysylki zakupionej rzeczy podawany jest w naglówku. W przypadku wysylek poza krajowych, prosze pytac o koszt przed zakupem podajac kod pocztowy oraz kraj beneficjenta. Oplata bedzie liczona wg taryfikatora Poczty Polskiej.

3. Bez wzgledu na zakupiona ilosc aukcji i liczbe przedmiotów za wysylke placisz tylko raz. Nalezy wybrac opcje najdrozszej dostawy z zakupionych aukcji. Nie sprzedajemy za pobraniem.

4. Platnosc za towar wraz z kosztem wysylki prosimy dokonac medtoda PayU lub bezposrednio na nr konta:
PKO BP S.A. 78 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]2060002 [zasłonięte] 005376, PC PLANET Miroslaw Szczygielski, ul. Koscielna 17, 21-200 Parczew.
1. Do kazdej transakcji wystawiamy paragon lub fakture VAT na zyczenie. Jesli nie ma informacji po zakupie o fakturze, domyslnie wystawiamy paragon.

2. Na wszystkie sprawne sprzedawane udzadzenia udzielna jest GWARANCJA
a jej warunki zawarte sa w regulaminie.

3. Zlozenie oferty jest równoznaczne z akceptacja regulaminu dostepnego na stronie o mnie.

4. W zwiazku z prowadzeniem jednoczesnie stacjonarnego salonu komputerowego z siedziba w Parczewie, posiadamy bogata oferte nie tylko na podzespoly bazowe do notebooków które sa glównym przedmiotem sprzedazy na allegro ale równiez, szeroki wybór nowych notebooków, komputerów, monitorów, oprogramowania, peryferii komputerowych, akcesorii, materialów eksploatacyjnych do drukarek, produktów sieciowych i wszystiego czego mozna nabyc w porzadnym sklepie komputerowym. Jestesmy autoryzowanym partnerem czolowych dystrybutorów komputerowych w Europie, m.in. sieci Komputronik w Polsce.

Zobacz nasze pozostale aukcje: Panelealle

Strona "o mnie"


Kliknij i przekonaj sie sam!