Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

AZOO ARTEMIA GARLIC GEL __ Pokarm w żelu + czosnek

18-01-2012, 5:47
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 37 zł     
Użytkownik akwarystyczny24
numer aukcji: 2034849177
Miejscowość świdwin
Wyświetleń: 145   
Koniec: 18-01-2012 05:47:03
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


akwarystyka promocje
akwarystyka
Azoo Garlic Gel

--- REWOLUCJA W KARMIENIU RYB ---

Najwyższej jakości pokarm z wyciągiem z czosnku w żelu.

Dla narybku i dorosłych ryb słodkowodnych, morskich i skorupiaków.
Azoo Garlic Gel: Zawiera skondensowane, najbardziej odżywcze larwy artemi z wyciągiem z czosnku, który zwiększa akceptację pokarmu i zabija lub ogranicza wzrost patogenów. Wyciąg z czosnku jest naturalnym antybiotykiem i chroni przed przesączalnymi wirusami, pasożytami i grzybami.

Azoo Artemia Gel to seria 4 pokarmów na bazie artemii. Charakteryzują się one wysoką wydajnością, maksymalną wartością odżywczą (białko min. 55%), starannie i dokładnie dobranymi składnikami. Najwyższa światowa jakość pokarmów dla ryb. Totalna nowość !!!

Cztery pokarmy tworzą doskonałą bazę pokarmową.
1. Energy Gel jest odżywczym pokarmem podstawowym
2. Green Energy Gel posiada dodatek najlepszej na świecie spiruliny hawajskiej, która posiada zwiększone ilości białka(ponad 60%), żelaza, karotenoidów, witaminy B-12 i zeaksantyny.
3. Garlic Gel jest naturalnym pokarmem leczniczym o najwyższych walorach smakowych
4. Healt Digest Gel jest pokarmem leczniczym stosowanym podczas choroby, bądź zapobiegawczo wg. zaleceń.

Stosowanie pokarmów serii Azoo Artemia Gel owocuje:
- doskonałymi, naturalnymi barwami ryb
- szybkim wzrostem ryb
- doskonałą kondycją i witalnością ryb
- nieporównywalną ochroną przez chorobami i patogenami
- pełnym spektrum składników odżywczych, jak w naturze.
- dużą ilością naturalnego białka

Zalety Artemia Gel:
- Zawiera najbardziej odżywcze larwy artemii i kilka skondensowanych dodatków. Wysoko odżywczy, lekkostrawny, pokarm dla ryb, poprawia kolory i przyspiesza wzrost.
- Zawiera naturalne atraktory smakowe, które wabią ryby i sprawiają, że pokarm jest dobrze przyjmowany. Tak wysoka smakowitość sprawia, że nawet chore i wybredne ryby chętnie przyjmują pokarm, co pomaga w leczeniu i zapobieganiu chorobom. Dodatkowo łatwo do pokarmu można aplikować witaminy i leki w trudnych sytuacjach.
- Specjalna formuła zapobiega mętnieniu wody
- Mocno przylega, łatwo przykleić do szyby
- Łatwo uzyskać dowolny kształt i odpowiednią wielkość porcji
- Doskonały dla narybku, ryb słodkowodnych, morskich i skorupiaków.

Karmienie – zalecenia
1. Nabierz łopatką odpowiednią ilość pokarmu dopasowaną do wielkości i ilości ryb. Kuleczka o średnicy 5mm zalecana jest dla małych ryb, 1cm dla średnich i dużych.
2. Uformuj swój ulubiony kształt, do tak formowanego pokarmu łatwo możesz dodać witaminy i inne suplementy.
3. Rzuć kuleczkę pokarmu bezpośrednio do wody, jeżeli karmisz ryby denne. Przyklej ją do szyby jeżeli karmisz ryby pływające w toni.
4. W przypadku żelu na pasożyty, leczniczo karm 1-2 razy dziennie, nieprzerwanie przez 5 dni, następnie karm 1 raz w tygodniu przez kolejny miesiąc. Zapobiegawczo karm 1raz na miesiąc.
5. Zagniataj żel w palcach, aby zwiększyć temperaturę i wilgotność w przypadku, kiedy konsystencja jest stała z powodu niskiej temperatury przechowywania, bądź odwodnienia.
6. Po użyciu zamknij szczelnie buteleczkę i unikaj wysokiej temperatury i światła słonecznego.
7. Przechowuj w lodówce dla lepszego smaku.

Skład Artemia Gel:
Jaja solowca, wyciąg z czosnku, aminokwasy, witaminy, skrobia, EPA / DHA, polisacharydy, chitozan**, pierwiastki śladowe, izoleucyna, biotyna, kwas pantotenowy, naturalne atraktory smaku.

**Chitozan jest wyselekcjonowany z chityny, składnika budulcowego krewetek, homarów itp. Ten naturalny polimer ma dziesiątki dobroczynnych właściwości. Chelatuje(wychwytuje) szkodliwe substancje jak kadm, ołów, rtęć i tym samym oczyszcza organizm, zwiększa odporność i silnie(szybko) regeneruje uszkodzenia organizmu i pancerza... Zastosowanie chiotozanu budzi zainteresowanie naukowców na całym świecie, już są dostępne produkty dla ludzi na bazie chitozanu. "Zdaniem dr inż. Małgorzaty Jaworskiej z Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej, jest to cząsteczka o cudownych właściwościach" (cyt. kodczasu.pl)


Gwarantowana analiza:
Białko: 55% (min.)
Tłuszcz: 8% (min.)
Włókno surowe: 7% (max.)
Popiół: 16% (max)
Wilgotność: 11% (max)


Zapraszamy do obejrzenia filmików pokazujących, jak ryby wcinają ten doskonały pokarm.
- akwarium słodkowodne
- akwarium morskie
- dorosłe neony
- tysiące małych neonów


Pozostałe pokarmy Azoo Artemia Gel
Link do broszury artemii w żelu
Wszystkie produkty marki Azoo

MARKA AZOO - jakość i zaufanie
Marka AZOO jest liderem rynku akwarystycznego na Tajwanie. Została stworzona w 1996r. przez korporację zajmującą się biotechnologią Taikong Corporation istniejącą od 1977r. Marka Azoo od początku tworzy najwyższej jakości, unikatowe produkty akwarystyczne, co zagwarantowało jej certyfikaty jakości ISO 9000 i ISO 14000. Domeną marki jest rozwój biotechnologi, manufaktury, pokarmów 9w1 i uzdatniaczy wody. Intensywne badania pozwoliły na stworzenie transgenicznego fluorescencyjnego gatunku ryby w 2001r i od tego czasu marka Azoo dostaje do dnia dzisiejszego najwyższe, bardzo liczne nagrody i wyróżnienia za innowacyjne produkty i nowo wprowadzone gatunki jak np. Albino Zebra Fish TK-3. Marka posiada wiele unikatowych produktów, których nie sposób wymienić w tym miejscu, jak choćby NANO-TECH ALGAE CONTROL TABLET, innowacyjny preparat na glony w postaci trójwymiarowych cząstek metalu w kształcie czworonogu, który rani błony glonów jednokomórkowych niszcząc je, przy tym nie zagrażając koloniom bakteryjnym. Jak wskazuje nazwa, AZOO oznacza stopień "A" jakości produktów akwarystycznych (A grade). Więcej informacji o produktach znajdą Państwo na stronie importera www.azoo.pl


nowości akwarystyczne