Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

AUTOMAPA POLSKA XL 6.9 PEŁNA LICENCJA BOX FV

22-01-2012, 0:27
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 175 zł      Aktualna cena: 175 zł     
Użytkownik strefakierowcypl
numer aukcji: 2041595761
Miejscowość Kraków
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 3    Wyświetleń: 294   
Koniec: 20-01-2012 17:42:10
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


GG:<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>60374
O nas


Wysyłka


Po zalicytowaniu


Dlaczego my?


Co oferujemy?

AutoMapa Polski XL BOX w wersji 6.9

Zakup oryginalnej licencji uprawnia do pobierania bezpłatnych aktualizacji przez 12 miesięcy

Oferowana przez nas AutoMapa Polski XL to pełna, tzw. pudełkowa wersja dostarczana na płycie CD (BOX), bez ograniczeń, które charakteryzują licencję OEM, np. z możliwością przenoszenia pomiędzy urządzeniami.

Kupując u nas otrzymujesz: płytę CD, instrukcję, kartę zdrapkę z unikalnym numerem licencyjnym, umowę licencyjną - wszystko oryginalnie zapakowane!


Na poprzedniej aukcji sprzedaliśmy 16 sztuk AutoMapy - dołącz do zadowolonych klientów

Wymagania sprzętowe

AutoMapa współpracuje z m.in z:

- Nawigacjami PNA z systemem Windows CE, np: Clarion (Map 780/790), Aristo Voyager M700, Nokia (500, 330), BLOW (35V, 35R, 43VBT, 50RBT, 50iBT, 70RBT), Cruser (Sigma, Alpha), Pentagram, NavRoad (NR360, NR450, NR460, NR460BT, NR560, NR560BF, Q1, NR750), JVC, Track, GoClever, Altina, Becker (Z98, Z102, Z108, Z200, Z201, Z203) itd.

- Każdym palmtopem lub smartphonem z systemem Windows Mobile

- Komputerami PC z Windows XP/Vista.

O produkcie

AutoMapa Polska XL to najpełniejsza, najdokładniejsza i najpopularniejsza na rynku mapa nawigacyjna Polski.

Najnowsza AutoMapa 6 prezentuje nowatorskie podejście do sposobu wyznaczania tras. Koniec z niepewnością w korkach i nerwowym zgadywaniem którędy pojechać by ominąć korki i zdążyć na spotkanie. Dzięki systemowi AutoMapa Traffic, wyznaczając trasę przejazdu kierowca otrzyma dokładną informację, o której godzinie dotrze na miejsce mając jednocześnie pewność, że będzie to trasa najszybsza z możliwych (funkcja dostępna np. dla Smartfonów, Navroad 460 BT lub 560 BF).

AutoMapa Polska XL Zawiera wszystkie informacje niezbędne w skutecznej nawigacji drogowej.

Sercem produktu jest kompletna wektorowa mapa dróg prowadzących do wszystkich miejsc zamieszkania w Polsce. Zawiera wszystkie kategorie dróg od autostrad, poprzez drogi szybkiego ruchu, drogi międzynarodowe i krajowe, aż po drogi lokalne, a nawet gruntowe i leśne.

Plany nawigacyjne oprócz dokładnej siatki ulic zawierają również szczegółowe informacje opisujące sytuację drogową: kategorie i kierunkowość ulic, oznaczenie dróg wielopasmowych, ronda, place z nazwami, podział na dzielnice, tereny zielone (parki, skwery), rzeki i cieki wodne oraz tereny przemysłowe.

Absolutnie unikalną cechą map w systemie AutoMapa, i to nie tylko w skali Polski, są precyzyjne obrysy poszczególnych budynków oraz ich dokładne punktowe adresy.

Bardzo ważnym elementem map są tzw. Punkty Użyteczności Publicznej (POI). AutoMapa zawiera ich bardzo bogatą bazę. Podstawowe kategorie to: Bankomaty, Baseny, Dworce, Dyskoteki, Galerie, Hotele, Kawiarnie, Kina, Komisariaty, Lotniska, Miejsca zabaw dla dzieci, Muzea, Pogotowia ratunkowe, Puby, Restauracje, Stacje benzynowe, Stadiony, Szpitale, Urzędy etc.

Najnowsza AutoMapa posiada dane niezbędne do wyznaczenia tras dla pojazdów ciężarowych zawierające m.in. ponad 23 tysiące znaków ograniczenia tonażu, ponad 1200 znaków określających wysokość wiaduktu, ponad 2200 wiaduktów, których wysokość została zmierzona dalmierzem laserowym na potrzeby przejazdów nienormatywnych oraz dane dotyczące dopuszczalnego nacisku na oś pojazdu dla wszystkich dróg krajowych i wojewódzkich zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu.

Na mapę zostały naniesione także słupki kilometrowe na drogach, które ułatwiają komunikację i określanie pozycji użytkownikom CB Radio.

Kluczowe zalety:

- Inteligentne wyznaczanie trasy - AutoMapa błyskawicznie znajduje najszybszą, najkrótszą i optymalną drogę podróży. Uwzględnia przy tym zakazy skrętów oraz kierunkowości ulic w dużych miastach. Po wyznaczeniu trasy, AutoMapa podaje jej długość, a także planowany czas dotarcia do celu podróży.

- Automatyczna modyfikacja trasy -Gdy tylko zboczysz z zaplanowanej drogi, AutoMapa automatycznie wyznaczy nową trasę i na bieżąco dokona jej korekty! Dzięki temu nigdy się nie zgubisz. Zagapiłeś się? Jest remont, korek? Z AutoMapą zawsze dotrzesz do celu. Bezbłędnie.

- Komunikaty głosowe - Uważasz, że patrzenie na mapę i prowadzenie samochodu jest niebezpieczne? My też! Dlatego AutoMapa głosem mistrza kierownicy - Krzysztofa Hołowczyca, z wyprzedzeniem powie Ci, gdzie masz jechać a także powiadomi o fotoradarze, kontroli radarowej, stacji benzynowej, bankomacie, czy kinie. Z AutoMapą odnajdziesz wszystko, co chcesz - nie tylko drogę.

- Płynnie zmienna skala - Wydawać się może, że ekran urządzeń przenośnych jest zbyt mały aby posługiwać się czymś tak wielkim jak plan miasta czy mapa całego kraju. Nic bardziej mylnego. Płynna zmiana skali (przy pomocy suwaka), pozwala przyjrzeć się zarówno szczegółom jak i sprawdzić gdzie dany punkt znajduje się na tle większego fragmentu czy wręcz całego miasta/kraju. Przybliżać i oddalać obraz można również używając klawiszy sprzętowych (strzałki góra/dół).

- AutoMapa taka, jak chcesz - Zmiana kolorów to nie tylko kwestia gustu! Specjalnie opracowany tryb nocny ma zapobiegać zjawisku olśnienia, o które nie trudno prowadząc samochód w ciemności. Okazuje się, że w tych warunkach, nasze urządzenie świeci niczym mocna żarówka. Na dzień także istnieje kilka zestawów kolorystycznych, które można dopasować z uwagi na własne upodobania jak i do warunków pogodowych np. silnego nasłonecznienia.

Inne cechy:

- Współpraca z odbiornikiem GPS
- Automatyczne wykrywanie odbiornika GPS
- Korygowanie opóźnienia odczytu pozycji GPS
- Wyznaczanie trasy przejazdu
- Automatyczne wytyczanie nowej trasy po zjechaniu z trasy wyznaczonej
- Wizualizacja i uwzględnianie przy wyznaczaniu trasy kierunkowości ulic
- Automatyczne przełączanie map w czasie jazdy
- Uwzględnianie przy wyznaczaniu trasy zakazów skrętu/zawracania
- Zapisywanie i odtwarzanie śladów GPS
- Wybór języka menu i nawigacji
- Wytyczanie najkrótszej trasy
- Wytyczanie najszybszej trasy
- Ustawienie mapy Północą do góry lub obracanie do kierunku jazdy
- Obliczanie długości trasy i czasu przejazdu
- Twoje Ulubione Punkty (z dowolnym opisem)
- Dostosowanie wyglądu mapy do własnych upodobań
- Wybór zestawu kolorystycznego programu i mapy
- Obsługa guzików sprzętowych

Dokładne informacje na temat zawartości mapy odnajdziesz na stronie producenta.

Przykładowe ekrany mapy

zrzut1 zrzut2 zrzut3 zrzut4 zrzut5 zrzut6 zrzut7 zrzut8 zrzut9 zrzut10

W zestawie

Płyta CD, instrukcja, karta zdrapka z unikalnym numerem licencyjnym, umowa licencyjna.