Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

AutoMapa Polska 6.9b nowa Auto Mapa GPS Wawa BOX

22-01-2012, 0:27
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 167 zł      Aktualna cena: 167 zł     
Użytkownik gstm
numer aukcji: 2032130492
Miejscowość Warszawa
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 125   
Koniec: 15-01-2012 20:44:58
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

GSTMNasze aukcje

Drugie Konto

Komentarze i opinie

Komentarze i opinie

 

Kontakt:GSTM Sp. z o.o.

ul. Grochowska 14D
04-217 Warszawa

Obsługa sklepu i aukcji:
e-mail: [zasłonięte]@gstm.pl
tel: 22 [zasłonięte] 45

Firma:
e-mail: [zasłonięte]@gstm.pl
tel: 22 [zasłonięte] 42
fax: 22 [zasłonięte] 43

 Witamy wszystkich zainteresowanych!

Oferujemy:

Oprogramowanie do nawigacji satelitarnej GPS

AutoMapa POLSKA XL 6.9b

zakup z gwarancją najnowszej wersji !!!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem producenta AutoMapa.

Wysyłka w ciągu 24-godzin od zaksięgowania wpłaty lub odbiór osobisty:

GSTM Sp. z o.o.   ul. Grochowska 14D   Warszawa 

 

Informacje podstawowe:

Oprogramowanie AutoMapa Polska XL to najpełniejsza, najdokładniejsza i najpopularniejsza na rynku mapa nawigacyjna Polski. Stale aktualizowane wersje gwarantują najnowsze mapy ze szczegółowym pokryciem sieci drogowej i dokładną bazą adresową. Zawiera wszystkie informacje i funkcje niezbędne w skutecznej nawigacji drogowej. Aukcja dotyczy najnowszej dostępnej wersji.

Szczegóły:

Najnowsza AutoMapa prezentuje nowatorskie podejście do sposobu wyznaczania tras. Koniec z niepewnością w korkach i nerwowym zgadywaniem którędy pojechać by ominąć korki i zdążyć na spotkanie. Dzięki systemowi AutoMapa Traffic, wyznaczając trasę przejazdu kierowca otrzyma dokładną informację, o której godzinie dotrze na miejsce mając jednocześnie pewność, że będzie to trasa najszybsza z możliwych.

AutoMapa Traffic to system inteligentny. Z każdym kolejnym dniem i każdą godziną wie więcej nie tylko o statystyce ruchu drogowego, ale również o bieżącej sytuacji na drodze. Dane o natężeniu ruchu gromadzone są już od ponad roku z kilkunastu niezależnych źródeł. Ważną ich część stanowią informacje przekazywane anonimowo on-line przez użytkowników AutoMapy. Dzięki temu, AutoMapa Traffic dysponuje szczegółowym obrazem sytuacji drogowej całej Polski i wie jak zmienia się ruch uliczny w zależności od dnia i godziny naszej podróży. Nawet w godzinach szczytu i nawet w obcym mieście użytkownicy AutoMapy dotrą do celu szybciej od innych i jechać będą tak szybko i sprawnie, jakby mieszkali tam kilka lat. Użytkownicy AutoMapy posiadający urządzenia z dostępem do sieci Internet mogą, dzięki AutoMapa Traffic, korzystać zarówno ze statystycznych informacji o ruchu drogowym, jak i danych pobieranych w trybie on-line.

AutoMapa działa w oparciu o najdokładniejsze mapy Polski przygotowane przez liderów polskiego i światowego rynku GPS: firmy Geosystems Polska i NAVTEQ. Najnowsze mapy Polski, zawierające kompletną sieć dróg na terenie naszego kraju zawierają jedyną w Polsce, w pełni punktową bazę adresów przypisanych do konkretnych budynków.

AutoMapa to również najbogatsza na rynku baza Użytecznych Punktów (POI). Tak duża liczba punktów (ponad 470 tysięcy) wymagała nowego sposobu ich organizacji. Użyteczne Punkty są teraz prezentowane w formie hierarchicznego drzewa kategorii POI synchronizowanego z serwisem  www.miplo.pl. Cennym uzupełnieniem jest nowa funkcja Miplo Pics, dzięki której możliwe jest wyświetlanie zdjęcia wraz z krótkiem opisem Użytecznego Punktu.

 

Informacje dodatkowe:

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z przedmiotem aukcji, z przyjemnością przekażemy dodatkowe informacje. Napisz wiadomość w systemie aukcyjnym lub zadzwoń - nasz numer telefonu: 223[zasłonięte]845. Zapraszamy również do naszej siedziby: GSTM Sp. z o.o. ul. Grochowska 14D, Warszawa.

Opcje transportu:

Przesyłka kurierska: 19,00 zł
Przesyłka kurierska, pobranie: 27,00 zł
 

Odbiór osobisty w siedzibie firmy:

GSTM Sp. z o.o.
ul. Grochowska 14D
04-217 Warszawa

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.