Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Audio-Technica ATH-ANC33IS Oryginał Gwarancja Sk

24-04-2014, 15:55
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 309 zł     
Użytkownik rapdealpl
numer aukcji: 4093014790
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 7   
Koniec: 24-04-2014 15:38:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Audio-Technica
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Kontakt

Numer konta

Warunki allegro

Audio-Technica ATH-ANC33IS

Produkt Oryginalny

2 lata gwarancji POLSKI DYSTRYBUTOR

 
Model ATH-ANC33iS to najnowsze rozwiązanie firmy Audio-Technica w zakresie dynamicznych, przenośnych słuchawek dousznych. Jest to następca modelu ATH-ANC23 wyposażony względem starszego brata o większy mocniejszy przetwornik, dłuższą żywotność baterii oraz system mikrofonu i sterowania obsługujących smartfony.

To, co sprawia, że model ten jest wyjątkowy to opatentowany system aktywnej redukcji szumów QuietPoint. Izolacja od dźwięków otoczenia sprawia, że słuchawki świetnie sprawdzają się tam, gdzie natężenie hałasu jest duże (ruchliwa ulica, samolot, zatłoczone biuro etc.) ATH-ANC33iS posiadają dwa, wbudowane w kapsuły, miniaturowe mikrofony, które zbierają szumy otoczenia i, przetwarzając je, generują sygnał tłumiący hałas.

ATH-ANC33iS to przede wszystkim kompaktowe rozwiązanie dla tych, którzy cenią dyskrecję, a ulubioną muzykę chcą mieć zawsze przy sobie, niezależnie od miejsca i sytuacji. Słuchawki, dzięki systemowi aktywnej redukcji szumów, blokują do 90% hałasu z zewnątrz. Olbrzymie, jak na zestaw dokanałowy, przetworniki dynamiczne o średnicy 13 mm oferują wysokiej jakości, klarowny, czysty dźwięk we wszystkich pasmach częstotliwości. Model ATH-ANC33iS został zaprojektowany tak, by tworzyć zamknięte środowisko akustyczne w miejscach, gdzie natężenie hałasu jest duże. System elektroniczny generujący falę akustyczną o przeciwnej fazie, działa na dźwięki dochodzące do wbudowanych w słuchawki mikrofonów jak korektor – czyści szumy z zewnątrz bez zmniejszania jakości dźwięku źródłowego. Efekt…enklawa spokoju, w której delektujemy się do woli muzyką, czy też ścieżką dźwiękową oglądając ulubiony film. Układ aktywnej redukcji szumów systemu QuietPoint umiejscowiony jest w podręcznym, zewnętrznym module zintegrowanym z przewodem. Zasilanie systemu zapewnia pojedynczy akumulator AAA.

Istotną zaletą słuchawek jest wspomniany system mikrofonu i pilota sterującego współgrającego ze smartfonem, co czyni słuchawki jednocześnie świetnym headsetem z redukcją szumów.

Słuchawki jako jedyne na rynku posiadają rozdzielny system zasilania redukcji szumów, dzięki czemu mogą pracować w systemie pasywnym – w przypadku rozładowania akumulatora, wyłącza się jedynie system redukcji, a słuchawek można używać dalej bez konieczności wymiany baterii. W zestawie z modelem ATH-ANC33iS znajdziemy komplet wkładek dopasowujących w rozmiarach XS, S, M, L, wkładki Comply, przejściówkę lotniczą, baterię AAA oraz miękkie etui transportowe.

Dane techniczne
 • Przetworniki: dynamiczne, zamknięte
 • Średnica przetwornika: 13 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz
 • Poziom aktywnej redukcji hałasu systemu QuietPoint: do 20 dB
 • Czułość: 105 dB / mW
 • Impedancja: 32 Om
 • Bateria: AAA (alkaliczna)
 • Żywotność baterii: do 60 h
 • Waga: 26 g
 • Przewód: prosty1,2 m, typ Y
 • Połączenie: pozłacany jack 3,5 mm
 • Akcesoria: przejściówka samolotowa, akumulator AAA, miękkie etui, dodatkowe wkładki douszne w 4 rozmiarach (XS, S, M, L), wkładki Comply 
Audio-Technica ATH-ANC33IS Oryginał Gwarancja Sk