Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Audi A3 8L ramka separator klucze złącze iso Łódź

08-10-2014, 18:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 66,64 zł     
Użytkownik ALLEGRO-5000
numer aukcji: 4589375263
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 3   
Koniec: 08-10-2014 18:51:20

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

XAU04
Na koncie Allegro-5000 zdecydowaliśmy się na sprzedaż akcesoriów CAR-AUDIO z najwyższej półki od najlepszych Europejskich producentów oraz produktów importowanych bezpośrednio z USA. Naszymi dostawcami są znane na całym świecie firmy ACV (Niemcy), Metra (USA) oraz Phonocar (Włochy). Każda zakupiona na tym koncie allegro ramka radiowa ma swój numer który jest z tyłu ramki i świadczy o jej markowym pochodzeniu. Dlaczego to takie ważne. Mamy na innym naszym koncie na Allegro wystawione podobne przedmioty tyle że totalnie chińskiego pochodzenia. Są one w niektórych przypadkach 2,3,4 a nawet 5 razy tańsze od oryginałów. Niestety to widać.
Można założyć sobie tani plastik jako dystans do drzwi bo go tam nie widać. Ale ramka radiowa jest centralnie na widoku. Dobra ramka zrobiona przez markowego producenta ma kolor i rodzaj faktury ramki dopasowany do deski.
Np. firma robi matowy szary antracyt nie dlatego że komuś się taki podoba ale dlatego że wybrany model do którego ta ramka pasuje ma właśnie taki kolor i wykończenie deski rozdzielczej. Wszystkie oferowane na naszych aukcjach przedmioty są nowe, nie były używane, są bardzo wysokiej jakości. Ponieważ handlujemy w tej branży od ponad 10 lat mamy "wymęczone" od naszych dostawców bardzo niskie ceny, które mogą dziwić przy zapewnieniu najwyższej jakości oferowanych przedmiotów.
Zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy.

Producent ACV, Niemcy
Car audio ramka radiowa
Marka samochodu

Audi

Model samochodu

Audi A3 (8L) 1996 - 1/1999

Wersja 1DIN
Kolor CZARNY MATOWY - DOPASOWANY KOLOREM DO DESKI ROZDZIELCZEJ
Właściwości

zestaw:

ramka radiowa

złącze ISO

klucze do wyjęcia fabrycznego radia

separator antenowy

redukcja antenowa

!!! moduł do uruchomienia tylnych głośników !!!

Ramka radiowa do dopasowania otworu w desce rozdzielczej po wyjęciu fabrycznego

radia do standardowego wymiaru nowego radia np. Alpine, Clarion, Pioneer, Sony, Kenwood itd

złącze ISO ma rozłączane plusy - można dzięki temu tak skonfigurować

podłączenie nowego radia, żeby włączało się po przekręceniu klucza w

stacyjce lub na stałe oraz żeby nie gubiło pamięci po wyjęciu kluczyka.

klucze za pomocą których można wyjąć fabryczne radio

separator antenowy, żeby doprowadzić do wzmacniacza antenowego wbudowanego w stopkę fabrycznej anteny - jest to niezbędne żeby nowe radio dobrze zbierało stacje radiowe

redukcja antenowa, za pomocą której dopasujecie wejście antenowe go każdego radia jakie zamierzacie kupić, bez obawy, że coś nie będzie pasowało.

moduł do uruchomienia tylnych głośników, fabryczne radio w audi ma wbudowany wzmacniacz tylko na przednie głośniki (dotyczy podstawowych modeli bez instalacji BOSE Audio System). Po wymianie fabrycznego radia na inne okazuje się że nie grają głośniki z tyłu. Dlatego na tej aukcji oferujemy zestaw z modułem, który po zamontowaniu uruchamia fabryczną instalację audio z tyłu i subwoofer, który zamontowany jest w boczku z tyłu w bagażniku. Tego nie widać, ale 99% modeli Audi ma taki system. Jeżeli ktoś ma w swoim Audi System BOSE to prosimy o kontakt przed zakupem. Jak to sprawdzić? Na maskownicach głośników z przodu jest mała aluminiowa tabliczka z napisem BOSE System. Kto nie ma takiej tabliczki ma zwykły system i może kupić zestaw z tej aukcji.

Proszę się nie obawiać montażu - wszystko jest bardzo proste i intuicyjne. Kostki pasują tylko w jednym położeniu. Nie ma obawy, że można się pomylić - bo nie ma jak!

Jest to tak skomponowany zestaw, że SAMI, bez pomocy serwisu wymienicie stare radio. Zaoszczędzicie w ten sposób kilkadziesiąt zł za montaż. Dodatkowo proszę pamiętać że komponowanie wszystkich elementów od kilku sprzedawców to dodatkowe koszty wysyłki!


Na tej aukcji macie dokładnie wszystko co jest potrzebne z gwarancją, że sami wszystko wymienicie.

Prosimy przed przyjazdem do naszego sklepu zadzwonić i umówić się.
_____________________________________________________________________________________________

Jeżeli przedmiot ma być wysłany za pobraniem to prosimy zaraz po zakupie napisać maila

Jeżeli wpłata na konto - prosimy wpłacić na dane i nr konta podany na stronie "o mnie" lub wysłany do Was w mailu po zakupie

Jeżeli ma być inny adres dostawy - prosimy napisać w mailu po zakupie.

W każdej przesyłce jest paragon fiskalny. Wystawiamy faktury VAT. Kto chce fakturę Vat - prosimy podać dane w mailu po zakupie.

Wszystkie przedmioty są nowe.

Wszystkie przedmioty z naszych aukcji można odebrać osobiście w sklepie (PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 10:00 - 18:00 / SOBOTA 10:00 - 13:00)

Adres sklepu: Łódź ul. Romanowska 55F lokal nr 10 (pasaż handlowy na osiedlu Zielony Romanów).

Dojazd od strony Łodzi - ul. Aleksandrowska do Aleksandrowa Łódzkiego a potem na światłach w lewo - kierunek na Konstantynów Łódzki, za stacja PKN Orlen Bliska - skręt na drogę osiedlową osiedla Zielony Romanów.

mapka dojazdu: >>> LINK MAPA <<<