Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Artur Rotter BLISKO LATA bdb

24-04-2014, 5:17
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 4,99 zł     
Użytkownik Nikanor3
numer aukcji: 4091609776
Miejscowość Allegro
Wyświetleń: 6   
Koniec: 24-04-2014 05:17:34

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okres: 1939-1989
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 1985
Kondycja: bez śladów używania
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Artur Rotter Blisko Lata

Wydawnictwo: PWL 1985
Ilość stron: 41
Stan: bardzo dobry (a nawet zważywszy na rok wydania idealny), książka w pełni czytelna, bez zauważalnych uszkodzeń mechanicznych, okładka jak na zdjęciu.
Oznaki czasu: nieznacznie pożółkłe kartki, w naturalny sposób w wyniku upływu czasu prawie niezauważalnie poszarzała i pożółkła okładka. Książka prawdopodobnie nie była czytana.
Pochodzenie: zbiory własne


Warunki sprzedaży:
Po dokonaniu zakupu prosimy o zadeklarowanie formy wysyłki (karta płatności). Przesyłkę wysyłamy Pocztą Polską w formie listu poleconego lub paczki; ekonomicznej lub priorytetowej. Niestety nie wysyłamy za pobraniem, nie ma też możliwości odbioru osobistego (do odwołania). Przy wpłacie na konto prosimy o podanie nr aukcji (wymóg konieczny) oraz swojego nicku z allegro. Koszt wysyłki dotyczy jednego przedmiotu, przy większej liczbie prosimy o kontakt, celem ustalenia nowych kosztów przesyłu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW.


Artur Rotter  BLISKO LATA     bdb