Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ANIMAL HTC WINDOWS PHONE 8S etui pokrowiec futerał

06-06-2014, 18:14
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 32,99 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 32,99 zł     
Użytkownik futeralek
numer aukcji: 4220641256
Miejscowość Wielka Brytania
Licytowało: 1    Wyświetleń: 22   
Koniec: 06-06-2014 18:08:58

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

pn-pt 9-18
sobota 10-16
E-mail:
1. Przed złożeniem oferty kupna prosimy Klientów o zapoznanie się z regulaminem na stronie "O mnie".
2. Składając ofertę kupna Kupujący akceptuje warunki regulaminu.
3. Po zrealizowaniu zakupu prosimy wypełnić formularz opcji dostawy. Jeżeli zakupiony przedmiot oferowany jest w różnych kolorach/wzorach prosimy Klientów o wpisanie numeru wybranego koloru/wzoru w formularzu w polu "wiadomość dla sprzedającego". Jeżeli kupujący nie wskaże wyboru oznaczać to będzie że upoważnia Sprzedającego do wysyłki przedmiotu w kolorze/wzorze wybranym losowo.
4. Jeżeli wolą Klienta jest wysłanie przesyłki na inny adres prosimy wypełnić odpowiednie pole w formularzu opcji dostawy.

1. Koszty przesyłki pokrywane są przez Sprzedającego- WYSYŁKA GRATIS. Klient płaci tylko za przedmiot.

2. Wysyłka za pobraniem nie jest realizowana ponieważ angielska poczta lotnicza nie świadczy usług w zakresie międzynarodowej przesyłki pobraniowej. 3. Wysyłka realizowana jest w dni robocze.

4. Czas dostawy to 7-30 dni, najczęściej jest to 8-12 dni.

5. Miejsce wysyłki Wielka Brytania.

6. Przesyłki wysyłane są pocztą lotniczą Royal Mail Air Mail. W Polsce obsługę przejmuje Poczta Polska i doręcza klientom.Preferowana forma płatności PayU
Wpłata na konto
82 2490 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0440000 [zasłonięte] 349416

 

Etui na telefon lub tablet to gwarancja ochrony przed uszkodzeniami oraz modny i elegancki dodatek. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo pokrowce do telefonów i tabletów w pełnej gamie wzorów i kolorów. Zaletą oferowanych przedmiotów jest idealne dopasowanie oraz pełna funkcjonalność. Użytkownik swobodnie korzysta z funkcji oraz przycisków dzięki przemyślanym kształtom oraz precyzyjnym wycięciom. Każdy oferowany egzemplarz wykonany został z materiałów wysokiej jakości. Atrakcyjne wzory oraz przystępne ceny to mocne strony naszej oferty.


Z pozdrowieniami zespół smart-case

Oferujemy etui, pokrowiec dedykowany do Htc Windows Phone 8s. Wykonany z cienkiego, lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego (sztywny plastik-poliwęglan). Etui zakładane jest na oryginalną obudowę telefonu przy pomocy montażowych boków (telefon wsuwa się w boki etui). Budowa etui umożliwia swobodny dostęp do przycisków oraz funkcji przez specjalnie dopasowane wycięcia.

Nadrukowany wzór nie pokrywa boków oraz narożników.

 

UWAGA !!! Wszystkie oferowane przez nas wzory dostępne są do większości telefonów, smartfonów dostępnych na rynku. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem konkretnego do swojego telefonu prosimy o kontakt email. Po nawiązaniu kontaktu wystawimy dla Państwa aukcję z wybranym wzorem lub serią wzorów.

 

WAŻNE !!! Posiadamy drugie konto na allegro na którym zgromadziliśmy ponad 600 pozytywnych komentarzy. Kliknij link i sprawdź nas: smart-case

 


model 1

model 2

model 3

model 4

model 5

OFERTA ETUI HTC WINDOWS PHONE 8S Panelealle

Komentarze

 

  darmowe panele aukcyjne

--