Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ANGRY BIRDS - ZESTAW 22 NAKLEK NA ŚCIANĘ 100cm

05-12-2014, 0:20
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 89,99 zł     
Użytkownik stickers-shop
numer aukcji: 4768873788
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 16   
Koniec: 05-12-2014 00:02:08

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Gwarancja wysokiej jakości i trwałości. Dbamy o każdy detal sprzedawanych produktów. Profesjonalne narzędzia, urządzenia oraz media na jakich pracujemy sprawiają, iż każda z naszych naklejek jest wyjątkowa. Nasze produkty charakteryzują się wysokim odwzorowaniem barwnych i "żywych" kolorów. Korzystamy z folii najlepszych producentów m.in. takich jak ORACAL. Nie drukujemy na papierze ani tanich foliach, które mogłyby ulec szybkiemu zniszczeniu. Specjalizujemy się w naklejkach wycinanych ploterowo oraz naklejkach drukowanych solwentowo. Każda naklejka ploterowa posiada folię transferową dzięki czemu szybko i precyzyjnie naniesiesz grafikę na dowolną płaszczyznę. Pamiętaj aby miejsce przyklejenia naklejki było czyste i gładkie. Naklejki solwentowe wycięte są po obrysie, aplikacja ich jest banalnie prosta.

Bezpieczna wysyłka! Nie musisz obawiać się o to, że naklejki zostaną pozaginane lub uszkodzone podczas transportu, gdyż dbamy o ich odpowiednie zabezpieczenie. Listy o dużych gabarytach są usztywniane natomiast paczki wysyłamy w sztywnych, kartonowych tubach.


Przedmiotem aukcji są naklejki "ANGRY BIRDS". Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości zestaw naklejek ściennych, który w łatwy i szybki sposób pomoże udekorować oraz odmienić wnętrze każdego pomieszczenia. Naklejki drukowane są na samoprzylepnej folii dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe - nie grozi im podarcie tak jak w przypadku naklejek papierowych. Wysokiej rozdzielczości druk solwentowy zapewnia naklejkom perfekcyjną kolorystykę i niepowtarzalną jakość. Wydruk jest odporny na wodę i uv. Naklejki wycinamy po obrysie aby idealnie prezentowały się na ścianie. Rozmiar arkusza z naklejkami wynosi 100x100cm. Cena dotyczy zakupu jednego kompletu naklejek.


stickers-shop zapewni ci dostęp do szerokiej oferty naklejek. Znajdziesz u nas naklejki dekoracyjne w tym wiele naklejek dla dzieci. Setki naklejek, kultowe wzory oraz wszelkiego rodzaju nowości z pewnością znajdą twoje uznanie.


Koniecznie sprawdź nasze inne aukcje - poniżej lub kliknij tutaj