Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ANGIELSKI DLA KELNERÓW KURS MP3 F.

28-01-2012, 11:01
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 69 zł     
Użytkownik www_edurama_eu
numer aukcji: 2068882104
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 46   
Koniec: 19-02-2012 08:46:13
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

edurama ksiegarnia 

  

  edurama
Dane do wpłaty
mBank
82 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 376559

Istotne informacje

Wysyłka 24h
w dni robocze
po zaksięgowaniu wpłaty


Bezpieczne opakowanie
bąbelkowe


Kupując na kilku aukcjach, za wysyłkę płacisz tylko raz

Faktura VAT na życzenie Klienta

Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu

FAQ - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

branżowe kursy językowe angielski angielski włoski 

  

  francuski
kursy językowe edurama
kursy językowe edurama
Przedmiot aukcji
"angielski dla kelnerów" mp3
Rok wydania: 2010
Format zapisu danych: mp3
Oferowany produkt jest nowy

angielski kurs branżowy
angielski dla kelnerów - kilkaset zwrotów i zdań używanych w tej branży, kilka godzin nagrań

Szkockie firmy z branży usług turystycznych, hotelarskich i gastronomicznych jeszcze przed rozszerzeniem UE mieli bardzo duże klopoty ze znalezieniem pracowników.

Przyczyną tego stanu jest malejący przyrost naturalny w Szkocji, a także brak chętnych do wykonywania prac fizycznych i mało atrakcyjnych finansowo dla Szkotów. Panaceum dla szkockiej branży HoReCa (hotelarstwo, gastronomia) okazali się pracownicy z krajów Unii Europejskiej, w tym przede wszystkim Polacy, którzy pracują jako kelnerzy, kucharze, barmani, pomocniczy personel kuchenny czy pokojówki. Polacy cieszą się tam największą popularnością.
Przyczyniły się do tego obiegowe opinie, zgodnie z którymi nasi rodacy są wydajni, solidni i - co ważne dla pracodawców - nie stronią od pracy po godzinach.

Dla Polaków praca w Szkocji jest bardzo atrakcyjna, Szkoci oferują często zarobki powyżej średniej europejskiej, zapewniają pakiet usług medycznych oraz zakwaterowanie. Jest to zatem szansa na zgromadzenie oszczędności i przy okazji poznanie kraju. Dlatego, jeśli Polacy myślą o wyjeździe do pracy za granicą, a w kraju wykonywali inny zawód, mogą jeszcze przed wyjazdem starać się nabyć kwalifikacje potrzebne do pracy w tych branżach.
Im bowiem te są wyższe, na tym większe zarobki mogą liczyć Polacy.

Szanse na pracę w hotelu czy restauracji wzrastają także wtedy, gdy kandydat do pracy zna w wystarczającym stopniu branżowy język obcy - przede wszystkim angielski.

Ważne jest także to, czy dostosowuje się do standardu pracy w danym kraju oraz jak szybko przyswaja nowe techniki pracy. Ile zarabiają Polacy w Wielkiej Brytanii i Irlandii? Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Pensje osób zatrudnionych na identycznych stanowiskach często różnią się od siebie. Wszystko zależy od miejsca pracy, doświadczenia, znajomości języka i wykształcenia. Ale nie tylko.
Duży wpływ na wynagrodzenie mają czynniki subiektywne, jak kondycja firmy, stosunek pracodawcy do pracownika oraz... SZCZĘŚCIE.

Głównymi czynnikami decydującymi o wysokości zarobków są:
praktyczna znajomość języka obcego, rodzaj zawodu i doświadczenie.

Osoby, które nie znają języka, są najczęściej skazane na pomoc polskich pośredników, którzy niejednokrotnie okazują się oszustami (pobierają pieniądze za załatwienie pracy, proponują stawki niższe od minimalnych oraz nielegalne zatrudnienie).

Czy możesz sobie pozwolić na brak znajomości branżowego słownictwa?

Tylko pomyśl:
Być może znasz podstawy języka obcego ...
choć są inne oferty ogólnych kursów językowych, ale ...
jak bardzo przydatna dla Ciebie byłaby znajomość branżowego słownictwa?
Wyprzedzasz konkurentów do pracy na starcie ! Bądź o jeden krok do przodu przed swoimi konkurentami !

Możesz się uczyć w dowolnym miejscu i czasie: w podróży, na spacerze, w tramwaju, samochodzie, przed spaniem, przy posiłku, podczas ćwiczeń fizycznych itd. zupełnie tak, jak uczyłeś się języka ojczystego w dzieciństwie - czyli ze słuchu.
Naukę możesz przerwać w dowolnej chwili i wrócić do niej, kiedy tylko chcesz. Jest to wspaniałe uczucie, wrażenie, że potrafimy powiedzieć naprawdę dużo, że potrafimy zareagować w większości sytuacji.
Jednocześnie te materiały zapewniają bardzo solidne podstawy dla dalszego rozwoju i znalezienia lepszej i lepiej płatnej pracy.

Wszelkie prawa producenta i właściciela nagrania zastrzeżone. Kopiowanie, odsprzedaż, wypożyczanie oraz publiczne odtwarzanie - również przez radio - niniejszego kursu bez zezwolenia jest zabronione. Materiał spersonalizowany. Kursu nie używać w trakcie prowadzenia pojazdu. Kurs zawiera kilka godzin nagrań - bogaty zestaw (kilkaset) zwrotów i zdań często używanych w pracy ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonywanych przez pracowników danej branży i profesji pokrewnych. Kurs zawiera zwroty i zdania w układzie: zdanie w wybranym języku obcym i tłumaczenie polskie oraz ponowne dwukrotnie powtórzone zdanie w wybranym języku obcym z kilkusekundowymi lukami - dla nauki języka ze słuchu. Ze względu na charakter kursu tłumaczenia polskie nie zawsze odzwierciedlają dokładne tłumaczenie lecz kontekst zwrotu czy zdania. Dodatkowo darmo czyli free do kursu dodawany jest zestaw dźwięków do synchronizacji półkul mózgowych w celu polepszenia efektów i przyspieszenia procesów nauki. Kurs może zawierać dźwięki generowane komputerowo. Format zapisu dźwięku: mp3. Do odtwarzania potrzebny jest np. odtwarzacz obsługujący ten format lub też komputer z odpowiednim oprogramowaniem. W celu zoptymalizowania pliki kursu mogą być zarchiwizowane, do ich rozpakowania potrzebny jest program obsługujący format zip. Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany i zabezpieczony przed otwarciem (dotyczy wersji cd) lub zaszyfrowany (dotyczy wersji download).
kursy językowe dla następujących branż
kursy językowe dla branży HoReCa
kursy językowe dla branży medycznej
kursy językowe dla branży budowlanej
kursy językowe dla branży fryzjersko-kosmetycznej
kursy językowe dla branży rolnej sadowniczej ogrodniczej
kursy językowe dla autoserwisów
kursy językowe dla podrywaczy uwodzicieli