Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Analiza techniczna rynków finansowych Wys. 24h !!

19-01-2012, 14:05
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 132,90 zł      Aktualna cena: 132,90 zł     
Użytkownik akumuluj24
numer aukcji: 1997389469
Miejscowość Warszawa
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 2    Wyświetleń: 142   
Koniec: 13-01-2012 12:56:52

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 1999
Język: polski
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Wszystkie książki posiadamy na stanie! Wysyłamy w przeciągu jednego dnia roboczego!
Tytuł: Analiza techniczna rynków finansowych

Autor: John J. Murphy

Wydawnictwo: WIG-PRESS

Wydanie: 1999

Oprawa: miękka

Stron: 550

ISBN: 83[zasłonięte]87014-2


O bardzo niewielu opracowaniach można powiedzieć, że są zdecydowanie najlepsze w swojej dziedzinie, a właśnie tak jest od lat w przypadku Analizy technicznej rynków finansowych Johna J. Murphyego. Ta klasyczna pozycja, zwana biblią analizy technicznej, ukazuje się tym razem w nowej, znacznie rozszerzonej postaci. Autor dokonał zmian i uaktualnień w każdym rozdziale (blisko 300 nowych wykresów) dodając także trzy całkowicie nowe. Dotyczą one nie omawianych wcześniej wskaźników, które opracowano w ostatnich latach, wykresów świecowych oraz powiązań miedzy poszczególnymi rynkami. Odrębnie omówione została także problematyka systemów transakcyjnych.


Całość, pierwotnie zorientowana głównie na rynki terminowe, zawiera obecnie odniesienia do różnych rynków finansowych, co nadaje temu dziełu charakter uniwersalny. Polski przekład nowego wydania amerykańskiego z 1999 roku uzupełniony został również o obszerny zbiór testów i problemów, który w Stanach Zjednoczonych sprzedawany jest jako odrębna książka. Obecne wydanie polskie opatrzone jest również słownikiem terminów i indeksami ułatwiającymi korzystanie z tego podręcznika. Dzięki tym zmianom bestseller Murphyego tak w świecie anglojęzycznym, jak i w Polsce zachowa zapewne swą dotychczasową rangę także w nowym milenium.

Gdyby można było przeczytać tylko jedną książkę o analizie technicznej, to powinna być ta.

Knight Ridder Financial Products and News

Jest bardzo wiele książek, ale absolutnie najlepszą, która nie ma żadnej konkurencji, jest Analiza techniczna Johna Murphyego.

Gary Wagner, International Pacific Trading Company

Nikt w tym pokoleniu nie wniósł więcej do analizy technicznej niż John Murphy... Jego książki powinni znać wszyscy ci, którzy interesują się giełdą. Ja się z nimi nie rozstaje.

Gail M. Dudack, Warburg Dillon Read


O autorze:

John J. Murphy zajmuje się analizą techniczną od trzydziestu lat. Był dyrektorem zespołu Futures Technical Research i starszym doradcą w Merrill Lynch. Przez siedem lat współpracował jako analityk z telewizją CNBC. Jest autorem trzech książek, w tym Analizy technicznej, poprzedniczki tej książki. Jego druga praca, Międzyrynkowa analiza techniczna, stworzyła nową dziedzinę badań. W swojej trzeciej książce, Visual Investor, Murphy stosuje analizę techniczną do badania rynku funduszy powierniczych.

W 1996 roku John J. Murphy założył wraz z twórcą oprogramowania Gregiem Morrisem firmę MURPHYMORRIS, Inc., która zajmuje się tworzeniem interaktywnych programów edukacyjnych i oferuje inwestorom bieżące analizy. Ich adres internatowy to: http://www.murphymorris.com.

John J. Murphy prowadzi także własną firmę konsultingową, JJM Technical Advisors, z siedzibą w Oradell, New Jersey