Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ANACONDA Magic Runner GT 6500

22-01-2012, 12:56
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 247,50 zł      Aktualna cena: 247,50 zł     
Użytkownik krzysia466
numer aukcji: 2048011595
Miejscowość Wejherowo
Licytowało: 3    Wyświetleń: 566   
Koniec: 14-01-2012 21:57:54

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 
Sprzedam kołowrotek karpiowy legendarny Sanger Anaconda Magic Runner GT 6500
kołowrotek w stanie idealnym kilka razy na rybach plus nowa szpula grafitowa główna duraaluminiowa long cast powlekana azotkiem tytanu + łożyskowana rolka kabłąka.
Na szpuli nawinięta żyłka Sufix Synergy 0,38mm (PROSTO Z NIEMIEC)

Magic Runner II to kołowrotek należący do wysokiej klasy kołowrotków z wolnym biegiem dostępnych na rynku. Jego nowoczesny design utrzymany jest w stylu angielskim, sygnalizując już z zewnątrz wysoką jakość wykonania.
Ślimakowa przekładnia pracuje z dokładnością szwajcarskiego zegarka i gwarantuje idealny nawój sznura. Gwarantuje to dalekie i celne rzuty oraz sprawia, że wysnuwanie żyłki ze szpuli jest dla ryby niewyczuwalne. Wolny bieg posiada bardzo dokładną regulację oporu. Dzięki najnowocześniejszej technice komputerowej osiągneliśmy perfekcyjnie wyważony rotor, co ma zdecydowany wpływ na spokojną prace kołowrotka. Kołowrotek wyposażony jest w najwyższej jakości, bardzo wytrzymałe łożyska kulkowe ze stali szlachetnej oraz specjalnie wzmocnioną oś. System One Way Clutch (system hamulca oporowego) skutkuje w natychmiastowym kontakcie z rybą po zacięciu. Model 6500GT wyposażony jest w szpulę Long Cast oraz extra wydłużoną korbkę z antypoślizgowym uchwytem. Magic Runner II jest z pewnością kołowrotkiem, który spełni oczekiwania wymagających wędkarzy.

•przekładnia ślimakowa
•izolowane łożyska kulkowe ze stali szlachetnej
•One Way Clutch system
•precyzyjny wolny bieg
•aluminiowa korbka z antypoślizgowym uchwytem
•wzmocniona oś