Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

AMERS późna śliwka ŚLIWA smaczna DUŻY OWOC pyszna

18-01-2012, 3:12
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 15 zł     
Użytkownik plantare1
numer aukcji: 2004749388
Miejscowość Poznań
Wyświetleń: 29   
Koniec: 17-01-2012 10:39:52
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 17.00

Odbiór osobisty:
Centrum Ogrodnicze WIK-TOR
Poznań-Szczepankowo
ul. Bodawska 1
tel. 532 [zasłonięte] 950
mail: [zasłonięte]@wik-tor.plPrzy przedpłacie prosimy o wpłaty na poniższe konto:
PPU WIK-TOR Sp. z o.o.
ul. Janowska 19
61-321 Poznań
NEO BANK:
44 9068 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0130000 [zasłonięte] 008287

Jesteśmy firmą dbającą o zadowolenie i satysfakcję Klienta. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy, że sprzedawany towar jest zawsze nowy i fabrycznie zapakowany. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat wystawianego produktu. Staramy się także, aby przesyłka znalazła się u Państwa w jak najkrótszym czasie.

W przypadku chęci otrzymania Faktury VAT prosimy o podanie w mailu wszystkich danych firmy wraz z numerem NIP i zaznaczeniem numeru aukcji i podaniem swego nicka.

Towar wysyłamy w ciągu 48h od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku zakupów na kilku naszych aukcjach prosimy o wcześniejszy kontakt w celu wyceny kosztów przesyłki. Wysyłkę roślin realizujemy tylko poprzez współpracujące z nami firmy kurierskie i ze względu na czas dostawy odbywa się ona od poniedziałku do środy.

Śliwa "Amers"

       Mamy do zaoferowania Państwu piękne drzewka późnej śliwy "Amers". Drzewo rośnie średnio silnie, tworząc dość luźną, kulisto stożkowatą koronę o wzniesionych konarach i pędach. W okres owocowania wchodzi wcześnie,plonując obficie i regularnie. Amers jest odmiana częściowo samopylną,  lepiej owocuje w sąsiedztwie innych śliw, np. Stanley,Empress, Cacanska Najbolja. 

PLONUJE OBFICIE !!!!
   

       Owoce są duże, owalne, lekko spłaszczony. Skórka fioletowoniebieska, pokryta jasnym nalotem woskowym. Miąższ żółty lub pomarańczowożółty, dość twardy, nie włóknisty, o przeciętnej zawartości kwasów i cukrów, bardzo smaczny.  Pestka średniej wielkości,  dobrze oddziela się od miąższu. Polecana odmiana dojrzewa w połowie września.

ODPORNA NA CHOROBY!!!


ODPORNA NA MRÓZ!!!!

Główne atuty tej odmiany to  mała wrażliwość na szarkę, dobre plonowanie drzew, wysoka jakość owoców. Jest bardzo cenną odmianą towarową ale równie chętnie jest uprawiana przez działkowców. 
PYSZNE  OWOCE!!SPRZEDAWANE PRZEZ NAS DRZEWA OWOCOWE POCHODZĄ Z POLSKICH SZKÓŁEK ZRZESZONYCH W ZWIĄZEK SZKÓŁKARZY POLSKICH!!!


Oferowane prze nas rośliny mają około 130-160cm wysokości i są Z GOŁYM KORZENIEM (BEZ DONICZKI). Na czas transportu korzenie są bardzo dobrze zabezpieczone. Każda sadzonka posiada etykietę z nazwą odmiany i kodem producenta. Niektóre drzewka są także profesjonalnie przycięte i gotowe do sadzenia.
UWAGA!
Wysyłkę drzewek owocowych rozpoczynamy od połowy października według kolejności opłacenia zamówienia.

Dlaczego warto u nas kupować:
- jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży nasion, roślin, narzędzi ogrodniczych, środków ochrony roślin, nawozów, urządzeń nawadniających, folii, włóknin, podłoży itp
- od ponad 20 lat współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce
- zapewniamy fachową i miłą obsługę
- gwarantujemy nasiona sprawdzone z aktualnymi świadectwami ważności i jakości
- sprzedajemy w atrakcyjnych cenach
- zamówienia realizujemy do 48h od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie.


AMERS późna śliwka ŚLIWA smaczna DUŻY OWOC pyszna