Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Algi morskie japońskie kryształy !GRATIS! Dieta

18-01-2012, 7:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik Estable
numer aukcji: 2036099219
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 388   
Koniec: 17-01-2012 21:48:13
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

 

GRATIS! Na maila wysyłam dokładny opis hodowli oraz 30 PRZEPISÓW NA DOMOWE KOSMETYKI Z ALG.

 

 

Przedmiotem aukcji są 2 DUŻE łyżki ORYGINALNYCH alg morskich- japońskich kryształów, co wystarcza na przygotowanie 1 l napoju.

 

Mają formę dość kruchych "kryształków" o sporej przejrzystości. Algi morskie to wodne rośliny jednokomórkowe, filtrujące wodę w której się znajdują wzbogacając ją w cenne mikroelementy. Masa "kryształków", czyli kolonia bakteryjno-drożdżowa, jest zbudowana głównie z dekstranu - polisacharydu powstałego z cząsteczek glukozy.Tym samym woda z alg nabiera dobroczynnego wpływu na nasz organizm, leczy i zapobiega.

Jako produkt uboczny metabolizmu tych symbiotycznie żyjących bakterii i drożdży powstaje z posłodzonej wody, soków owocowych i suszonych owoców orzeźwiający napój - kefir wodny. Zawiera m.in. dwutlenek węgla, alkohol etylowy i kwas mlekowy. Można go z powodzeniem otrzymywać w warunkach domowych. Produkowany jest również na skalę przemysłową na bazie soku z owoców czarnego bzu pod nazwą Carpe Diem.

Kefir wodny jest uważany za napój korzystny dla zdrowia, m.in. zwiększający odporność organizmu. Korzystne jest także wykonywanie okładów z kefiru albo przemywanie nim skóry (np. w celu łagodzenia łojotoku). Leczy również różne choroby ciała i choroby powstające z winy bakterii np liszaj.

 

 

 

Możliwość zastosowania

 

ALG PRZY SCHORZENIACH:

 

 

Działanie wewnętrzne:

- wrzody wewnętrzne

- bronchit

- sklerozy

- zawały serca

- schorzenia nerek
- żółtaczki zakaźnej

- żołądek i jelita

- biegunki

- zaparcia

- anemia

 - schorzenia ukladu nerwowego

 

 

 

Działanie zewnętrzne:

- podrażniona skóra (np. po depilacji)

- wypryski

-trądzik

-cellulit

-przebarwienia

-łuszczyca

-egzema

-sucha skóra

-wysypka

-egzema

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Zakup kryształków jest bardzo opłacalny. Algi jak każdy żywy organizm; rozmnażają się i w przeciągu 2 tygodni podwajają swoją objętość. Mamy zatem nieograniczony dostęp do nich, bez obawy, że kiedyś się zużyją.

 

 

 

 

Ze względu na to, że algi są żywe wysyłam tylko w poniedziałki i wtorki, żeby nie leżały przez weekend na poczcie.

 

Polecam! SATYSFAKCJA Z ZAKUPU GWARANTOWANA :) Kupując na moich aukcjach mają Państwo pewnośc, że algi są zdrowe i sterylnie przechowywane.

 

 

   

Chętnię odpowiem na wszystkie pytania:

e-mail: [zasłonięte]@wp.pl