Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Akordeon Klej do kalika! sprawdzony i niedrogi !

24-07-2012, 21:17
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 6,95 zł      Najwyzsza cena licytacji: 6,95 zł     
Użytkownik FirmaBemol
numer aukcji: 2449099752
Miejscowość Słupsk
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 48   
Koniec: 10-07-2012 13:54:42

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 
   
[zasłonięte]@poczta.fm
Tel: 798[zasłonięte]846
 Ekomomiczna:5,5zł
Priorytet: 6,5złWBK:10 1090 [zasłonięte] 2[zasłonięte]7630001 [zasłonięte] 178544
Inne formy wplaty: PayU


 

Mamy do zaoferowania bardzo dobry klej do naklejania kalika !

Klej ten jest klejem typowo introligatorskim używanym głównie do oklejania grzbietów , bardzo dobrze klei kaliko (taśmę którą oklejony jest miech ).Klej jest właściwie bezwonny można go zmywać wodą a po zaschnięciu daje się usuwać bez problemu ciepłą wodą lub parą  wodną. Ciężko jest kupić dobry klej introligatorski w małych opakowaniach, a to co można kupić w tubkach to najczęściej imitacje kleju introligatorskiego lub zwykły vikol. Oczywiście kaliko można na upartego przykleić vikolem czy jakimkolwiek innym klejem, ale powodzenia życzymy przy późniejszym zdzieraniu starej okleiny :-) szczególnie że większość klei stolarskich i innych jest wodoodpornych !! Po naklejeniu kalika oferowanym na tej aukcji klejem masz pewność że w przyszłości bez problemu usuniesz stare kaliko a resztki kleju wystarczy usunąć ostrą szczoteczką "ryżową". Klej ten jest koloru jasnożółtego jednak po zaschnięciu spoina robi się przeźroczysta. 

Klej jest tani więc myślę, że nie warto na własną rękę szukać wśród klejów introligatorskich nadającego się do naklejania kalika. Lepiej kupić sprawdzony sprawdzony nakleić i mieć spokój od niepotrzebnych eksperymentów oraz późniejszych lamentów przy próbie zdzierania kalika naklejonego na przypadkowy klej ! 

Licytujesz 100ml kleju, to całkiem sporo gdyż klej jest stosunkowo wydajny. Taka ilość kleju wystarcza na oklejenie na nowo jednego miecha każdego akordeonu. Klej  tego typu jest ciężki do kupienia w małych ilościach .Klej konfekcjonowany jest w opakowania plastikowe z wygodnym dozownikiem umożliwiającym dozowanie po kropli i klejenie wprost z butelki bez obawy o zalanie klejem, jest to także wygodne przy podklejaniu odlepionego kalika. Na opakowaniu podana jest data produkcji oraz wskazówki dotyczące klejenia  i bezpiecznego używania tego specyfiku!

Otrzymasz także opis jak szybko i prawidłowo dociąć kaliko i okleić miech ! Postępując w nieodpowiedni sposób zapaskudzisz cały miech klejem lub skleisz fałdy miecha do siebie !

Kupujesz u LEGALNEJ specjalistycznej firmy każdy otrzyma imienny rachunek !

Posiadamy w stałej sprzedaży także i inne narzędzia i materiały do naprawy różnych instrumentów muzycznych ! Koniecznie sprawdź inne nasze aukcje !

 Dodano 2[zasłonięte]012-03 00:18
UWAGA ! Każdy kto zakupi DOWOLNY towar na naszych aukcjach , otrzyma ZUPEŁNIE GRATIS podręcznik na temat strojenia i wszelakich napraw akordeonów !