Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Adapter przejście wtyk miniUSB/B - gniazdo USB/A

09-06-2014, 10:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 4,50 zł     
Użytkownik Stratos_JW
numer aukcji: 4228073921
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 4   
Koniec: 09-06-2014 09:27:09

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.01 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Przedmiotem aukcji jest Adapter przejście wtyk miniUSB/B - gniazdo USB/A stratos32217

Oferowane przez nas złącze jest towarem nowym, nieużywanym, zapakowanym fabrycznie. Oferowany przedmiot tak jak wszystkie sprzedawane przez nas produkty jest towarem aktualnie dostępnym w naszym magazynie co umożliwia natychmiastową wysyłkę.

Adapter USB miniB-A służy do zamiany wtyku USB typu A (czyli najczęściej spotykanego) na wtyk miniUSB typ B (spotykanego w telefonach komórkowych, aparatach cyfrowych itp.).
Dzięki temu możemy posiadane przyłącze USB A-A zamienić na kabel USB A-miniB.
Konstrukcja adaptera (precyzja wykonania, ekranowanie) zapewnia nienaganną jakość połączenia umożliwiajacą pracę w standardzie USB 2.0 (i oczywiscie 1.1 i 1.0) zapewniając niepogorszoną transmisję przesyłanego sygnału .

Uwaga1! Oferowany adapter jest przejściówką do zamiany rodzaju wtyku (z USB/A na USB mini-B). Nie posiada ona funkcji USB host OTG (one-to-go). Adaptery USB OTG w wersji mini-B oraz mikro-B oferujemy na naszych aukcjach tutaj.

Uwaga2! Na innych naszych aukcjach oferujemy łączniki, adaptery oraz repeatery i przedłużacze USB umożliwiające uzyskanie dystansu do 60m. Zainteresowanych zapraszamy tutaj.


Dane techniczne

Złącza: USB/A female(żeńskie), miniUSB/B male (męskie)
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 48/16/9mm
Masa: ok. 8g


Dostawa i płatność

Zakup od firmy Stratos. Cena produktu oraz wysyłki są cenami brutto. W przesyłce wraz z towarem otrzymujecie Państwo paragon fiskalny lub fakturę VAT na których wyszczególnione są na osobnych pozycjach zakupione towary oraz koszt pakowania i wysyłki.
Towar wysyłamy w ciągu maksimum 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym lub informacji e-mailowej o wyborze przesyłki pobraniowej.

Uwaga1! Koszt wysyłki (wyszczególniony jako osobna pozycja na paragonie fiskalnym lub fakturze VAT) zgodnie z inetrpretacją naszego urzędu skarbowego podlega opodatkowaniu VAT w wysokości 23%. Różnica w cenie przesyłki pobieranej przez nas w stosunku do ceny pobranej przez Pocztę Polską wynika stąd iż Poczta Polska z podatku VAT jest zwolniona, my zaś musimy do ceny wysyłki dodać podatek VAT.

Uwaga2! Standardowo (domyślnie) towar wysyłamy na adres podany w danych kupującego otrzymanych od Allegro i do przesyłki dołączamy paragon fiskalny. Jeśli jednak chcecie Państwo otrzymać przesyłkę pod innym adresem i/lub otrzymać fakturę VAT prosimy o e-mail z tymi danymi.

Uwaga3! Przy wyborze wysyłki pobraniowej prosimy koniecznie o informację e-mailową o wyborze tej formie przesyłki (z zaznaczeniem czy ma to być paczka pocztowa czy kurierska).

Uwaga4! Ceny wysyłki i pakowania są stałe bez względu na ilość i łączną wagę kupionych przedmiotów kupionych na jednej lub wielu aukcjach (za wysyłkę płacicie Państwo tylko jeden raz nawet jeśli zakupionego towaru nie zmieścimy do jednej paczki). Polecamy odbiór osobisty pozbawiony tej opłaty (adres i mapkę podajemy poniżej).

Uwaga5! Prosimy we wszelkiej korespondencji (dotyczy to zarówno e-maili jak i poleceń przelewu) o podawanie swojego nicku (pseudonimu ) z Allegro. Nick Allegro jest jedynym jednoznacznym wyróżnikiem kupującego i nie podanie go może znacznie wydłużyć czas wysyłki.


Prawa nabywcy i obowiązki sprzedawcy

Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów z dnia 2 marca 2000 r. możecie Państwo zwrócić zakupiony towar w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podania przyczyn zwrotu. My zaś zwracamy zapłatę w ciągu maksimum kilku dni od daty otrzymania zwrotu. Proszę tylko pamiętać o tym, że towar musi być w stanie nieużywanym i nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu, do zwracanego towaru należy dołączyć oryginał paragonu fiskalnego (lub kopię faktury VAT), zaś my zwracamy Państwu zapłatę tylko za towar (koszt wysyłki nie podlega zwrotowi).
Wraz z otrzymaniem dowodu zakupu otrzymujecie Państwo prawo do okresu reklamacyjnego o długości:
- 2 lat w przypadku zakupu przez osobę prywatną (na podstawie paragonu fiskalnego zgodnie z ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 01.01.2003r. )
- 1 roku w przypadku zakupu przez firmę (na podstawie faktury VAT zgodnie z kodeksem cywilnym art. 556-581 ustawy z dnia 23.04.1964r. )
Tak więc macie Państwo po ujawnieniu wad towaru prawo do reklamowania zakupionego towaru w ciągu 2 lat (paragon) lub 1 roku (faktura VAT) od daty otrzymania, my zaś jesteśmy zobowiązani do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni oraz usunięcia wad, wymiany towaru na nowy lub zwrotu zapłaty za towar w czasie niezbędnym do dokonania tych czynności. Warunkiem jest dostarczenie reklamowanego towaru wraz opisem przyczyny reklamacji oraz dokumentem zakupu.


Kontakt

e-mail: [zasłonięte]@stratos.pl
http: podawanie adresu www jest niezgodne z regulaminem aukcji
adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
firma czynna: poniedziałek-piątek w godz 9.00 - 17.00, sobota 9.00 - 13.00
tel: 22[zasłonięte]834-88
sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu


Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyćpowiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie