Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

A. Mickiewicz, WYBÓR POEZJI. Warszawa 1925

16-01-2012, 18:57
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 25 zł     
Użytkownik gawlod
numer aukcji: 2029359375
Miejscowość Mielec
Wyświetleń: 7   
Koniec: 30-01-2012 12:49:47

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Agencja Wydawnicza ,,Promocja'' 

art studio  galeria antykwariat Mielec, ul. Sobieskiego 1

 

 Zaprasza do zakupów w allegro - jeśli  chcesz dokonać zakupu - zapoznaj się z warunkami  oraz opisem mojej aukcji - jeśli zalicytujesz, to znaczy, że je akceptujesz!

1. Warunki płatności i koszt wysyłki jest w opisie aukcji, a terminy zapłaty wynikają z  regulaminu allegro (termin zapłaty max. 7 dni) 

2.Z reguły sprzedaję i wystawiam przedmioty stare i używane (nieraz ponad 100-letnie) i nie odpowiadam za ich ukryte wady itp. Jeśli masz wątpliwości - zapytaj, poproś o dodatkowe informacje,  zdjęcia itp. Ewentualne zwroty zakupionych przedmiotów używanych, zwłaszcza nabytych w drodze licytacji są możliwe jedynie w wyjątkowych i uzgodnionych obopólnie przypadkach, bez zwrotu kosztów wysyłki.

3.W przypadku ew. przedmiotów złotych, srebrnych, pozłacanych, posrebrzanych,kamieni szlachetnych, bursztynu, obrazów, grafik, ikon i  innych przedmiotów nie daję 100% gwarancji co do prób, sygnatur itp., możliwe jest natomiast świadectwopochodzenia i autentyczności (bezpłatnie) potwierdzone przez dr historii lub zadodatkową opłatą ekspertyza zewnętrzna  i stosowny certyfikat. 

4.Komentarze wystawiam po obustronnie udanej transakcji odwrotną pocztą po otrzymaniukomentarza od Kupującego.  

Uwaga!   Inne opcje przesyłki takie jak: priorytet, dodatkowe zabezpieczenia i ubezpieczenia  lub wysyłka za granicę - należy uzgodnić ze sprzedającym i doliczyć stosowną kwotę. Koszt przesyłki to także koszt opakowania i czynności związane z wysyłką. Na wszystko wystawiam paragon lub fakturę VAT. Uwaga! Mogę  odmówić wysłania przedmiotu za granicę.

      Podejmując decyzję o zakupie obejrzyj moje inne aukcje. Przy dodatkowym zakupie będzie niższy koszt wysyłki. Zawsze jestem uchwytny pod podanym telefonem lub  adresem mailowym: [zasłonięte]@interia.pl tel./fax 17 [zasłonięte]1498  tel. kom. 602 [zasłonięte]362 lub 0602 [zasłonięte]197      

Mój numer konta po wygraniu aukcji podany jest w  autoryzowanym powiadomieniu allegro oraz informacji menadżera sprzedaży allegro. Sprawdź zawsze czy jest to ten sam numer konta, a  wrazie wątpliwości skontaktuj się ze mną.

Przedmiotem mojej aukcji jest:

A. Mickiewicz, WYBÓR POEZJI. Warszawa 1925.
W książce pieczątki: ,,Biblioteczka Adamusa Eugenjusza” (Mielec) Jego podpis i data 29 III 1930. Format 13x18 cm, 160 stron. Stan dost. plus, przybrudzenia, zagięcia, kilka naddarć.

 

Polecam i zapraszam do licytacji

A/14553

 

Widok przedmiotu:

A. Mickiewicz, WYBÓR POEZJI. Warszawa 1925

Dodatkowe zdjęcia: