Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

8 Pułk Zabezpieczenia

08-10-2014, 18:56
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 24,99 zł     
Użytkownik hepio
numer aukcji: 4666790237
Miejscowość Chełm
Licytowało: 1    Wyświetleń: 12   
Koniec: 08-10-2014 18:53:02
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Dołączony do aukcji obraz (uzyskany ze skanera, bez korekt/retuszu) przedstawia awers i rewers oferowanej odznaki oraz stan jej zachowania, w tym stan emalii/lakieru itp., a także nakrętkę (pin), która zostanie dołączona do odznaki.   

 

Zanim nie zapoznasz się z obowiązującymi na moich aukcjach zasadami, warunkami i informacjami, które są zawarte na mojej stronie ''o mnie'' i które stanowią integralną część przedmiotowej aukcji - uprzejmie proszę o nie licytowanie. Przystąpienie do licytacji jest równoznaczne z akceptacją warunków i zasad obowiązujących na moich aukcjach.    

 

Informuję, że w ramach rozliczenia za wylicytowaną aukcję mogę przyjąć, po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailowym, metalowe odznaki i oznaki Wojska Polskiego, Nadwiślańskich Jednostek MSW, Wojsk Ochrony Pogranicza i Straży Granicznej oraz inne metalowe odznaki z nimi związane, a także odznaczenia państwowe i resortowe, które były stosowane od 1943 r. do współczesnych/obecnych.   

    

Wszelkie uwagi, propozycje, sugestie itp. dot. przedmiotowej aukcji - proszę o kierowanie na e-mail: [zasłonięte]@gmail.com 

  

Przy przesyłaniu przedmiotów wylicytowanych w kilku moich aukcjach - proszę o kontakt e-mailowy w celu ustalenia kosztów ich przesłania jedną przesyłką, gdyż ciężar i gabaryty przesyłki zmieniają jej wartość.

 

Dodatkowo informuję, że zanim oferowany przedmiot nie zostanie zalicytowany, to przedmiotowa aukcja może zostać zakończona przed czasem.