Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

8 CZEKOLADEK EDELSTE VARIATIONEN TYPU Merci 200 g!

17-01-2012, 5:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 9 zł     
Użytkownik agunia7772
numer aukcji: 2005446355
Miejscowość Brody
Wyświetleń: 49   
Koniec: 17-01-2012 15:31:23

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Kontakt

Wysyłka

- koszt wysyłki zależny od wagi zakupionych przedmiotów, zgodny z poniższą tabelą + koszt opakowania

Regulamin

  • - sprzedawane przez nas towary są oryginalne i pochodzą z legalnego źródła, do każdej paczki dołączany jest paragon,
  • - zamówienia realizowane są w dni robocze, najczęściej w ciągu 24 godz. od terminu wpłynięcia płatności, w wyjątkowych sytuacjach maksymalny czas realizacji wynosi 2 dni,
  • - po wygranej aukcji prześlij do nas e-meila z potwierdzeniem zakupu i płatności, bądź też dokonaj płatności poprzez płacę allegro, wiadomość e-mail musi zawierać nazwę użytkownika, sposób płatności i dokładny adres wysyłki.

DELIKATESY AGATKA

Osiem pysznych smaków czekolady wyprodukowanej z najlepszych dostępnych składników, zapewnia bogactwo oraz różnorodność doznań CZEKOLADEK EDELSTE VARIATIONEN TYPU Merci. IDEALNE NA PREZENT i jako PRZYSMAK NA POPRAWĘ HUMORU, SPRÓBUJ!!

-200 g-

W przypadku zakupów w moich DELIKATESACH :) za kwotę powyżej 100 zł dodajemy GRATISA, a powyżej 200zł GRATISA + WYSYŁKA GRATIS. Zapraszam do zakupów.POZDRAWIAM!! Poczytaj stronę o mnie.


Po zalicytowaniu prosimy o informację, jaki rodzaj i ile sztuk.
W przypadku braku deklaracji co do rodzaju, wysyłamy losowy.
Kupując produkty z moich aukcji za przesyłkę płacisz tylko raz. Po licytacji proszę o kontakt celem ustalenia ilości i rodzaju.
Wszystkie produkty kupuje w Niemczech w hurtowniach i sklepach znanych sieci dlatego też w przypadku zakupu proszę o kontakt.

Badania i testy przeprowadzone w specjalistycznych laboratoriach przez czasopisma i organizacje konsumenckie z 12 krajów europejskich na początku 2011 roku jednoznacznie dowodzą, że większość produktów spożywczych i przemysłowych znanych firm na rynku zachodnim są dużo lepszej jakości w porównaniu z z produktami tych samych marek produkowanych na rynki Europy wschodniej. Sprawdź poczytaj w necie. Dotyczy to m.in.takich firm jak Nestle, Milka, Maggii, Knorr,Persil Ariel i inne. Aktualnie dzięki ofercie Delikatesów Agatka nie musisz już używać produktów gorszych. Oferujemy towar prosto z Niemiec, co gwarantuje, że jest on najwyższej jakości. Zaryzykuj sprawdź i porównaj. CENA, JAKOŚĆ WYBÓR!!

 

 

 

 

Waga: 200 g
Waga brutto: ok. 260 g

Towar w stałej dostawie z Niemiec.
Zawsze z aktualnym, długim terminem przydatności do spożycia.