Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

50ML E-LIQUID MILIS 50 DO E-PAPIEROS SMAKI I MOCE!

23-01-2012, 2:50
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 48,90 zł     
Użytkownik OMEGA-Torun
numer aukcji: 2054062175
Miejscowość Toruń
Wyświetleń: 81   
Koniec: 26-01-2012 20:39:10
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

MILIS E-LIQUID 50ml DO E-PAPIEROSA

DOSTĘPNE SMAKI I MOCE:

CHERRY (Wiśnia) 6mg, 11mg, 16mg, 24mg

COFFEE (Kawa) 6mg, 11mg, 16mg, 24mg

VANILLA (Wanilia) 6mg, 11mg, 16mg, 24mg

TOBACCO (Tytoń) 11mg, 16mg


WYPRODUKOWANO DLA: MILISTM Polska przez
Dekang Biotechnology Co., Ltd


NAJLEPSZY MARKOWY E-LIQUID
DO E-PAPIEROSÓW

E-liquid MILIS, czyli płyn do napełniania wkładów (kardridży) e-papierosa, dostępny w różnych smakach i z różną zawartością nikotyny, lub bez niej.

Dla osób, które paliły dużo mocnych papierosów zaleca się rozpocząć e-palenie od dawki 24mg (Ultra High) lub 16mg (High) zawartości nikotyny a następnie ją zmniejszać. Natomiast dla osób, które wcześniej paliły ok. 1 paczki papierosów Light, czy Superlight dziennie, polecamy e-liquidy o zawartości nikotyny 16mg lub 11mg.

Ustalenie odpowiedniej dawki nikotyny może nie być łatwe. Może się zdarzyć tak, że płyn "Low" (o niskiej zawartości nikotyny) będzie za słaby, natomiast płyn "Medium" (średni) za mocny, wówczas polecamy dobranie odpowiedniej proporcji rozcieńczając e-liquid domieszką o zerowej "none" zawartości nikotyny.

Dostępne są różne smaki e-liquidów MILIS. Dobór odpowiedniego smaku zależy od preferencji palacza. Smaki można także komponować według własnego gustu, np. przy zakraplaniu kardridża e-liquidem o smaku klasycznym dodać 1 kropelkę e-liquidu mentol lub cherry co spowoduje delikatną zmianę smaku e-papierosa w zależności od zastosowanej domieszki.

Osoby, które chcą utrzymać oryginalny smak e-liquidu i nie są zainteresowane produkowaniem własnych mieszanek, mogą zakupić płyn o zerowej zawartości nikotyny (NONE) jeżeli jest dostępny w danym smaku i w ten sposób rozcieńczać zbyt mocny e-liquid w dowolnych proporcjach.

PO ZAKUPIE PROSIMY O INFORMACJĘ (FORMULARZ OPCJI DOSTAWY) JAKĄ ZAWARTOŚĆ NIKOTYNY ORAZ SMAK MAMY WYSŁAĆ, W PRZECIWNYM WYPADKU WYŚLEMY LOSOWĄ ZAWARTOŚĆ.

INNE POJEMNOŚCI, MOCE ORAZ SMAKI DOSTĘPNE NA POZOSTAŁYCH NASZYCH AUKCJACH

>>> KLIKNIJ <<<
Liquidy (olejki) do wszystkich modeli E-Papierosów, E-Cygar, E-Fajek, zawartość nikotyny od 6 do 24mg.

WYPRODUKOWANO DLA: MILISTM Polska przez
Dekang Biotechnology Co., Ltd

GALERIA OMEGA-Torun - W Y B R A N E O F E R T Y © 2[zasłonięte]005-20
Net_Studio
?


50ML E-LIQUID MILIS 50 DO E-PAPIEROS SMAKI I MOCE!