Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

3x MERIDIANOL Stop Apetyt GLOD jak Sybutramina !!!

08-10-2014, 22:56
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 365 zł     
Użytkownik EarthNatural
numer aukcji: 4638915148
Miejscowość Stany Zjednoczone
Wyświetleń: 10   
Koniec: 08-10-2014 22:20:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

   
 
Sprz
cy

 
 

 

 

 

Realizujemy zamówienia

z wszystkimi rodzajami platnosci:


 

 • place z allegro (wiekszosc banków on-line) - cennik wysylki ponizej

 

 • klasyczny przelew na nasze konto - cennik wysylki ponizej

 

 

 

Koszty powyzszych wysylek ponizej:


 

 

Przedmioty wysylamy w 24 h od momentu otrzymania wplaty

 
 
 
 
 

 

 

  Tel: (0-22)[zasłonięte]20842

  Email:

[zasłonięte]@hotmail.com


 
 

 

 

Przed dokonaniem zakupu zapraszamy na strony o mnie i zapoznanie sie z naszym regulaminem. Dokonanie zakupu na naszej aukcji jest równoznaczne z akceptacja regulaminu.

 
 
Strona "o mnie"
 
 
 
Koszty przesy³ki

 

Dodaj nas do ulubionych sprzedawcow

 

 
      

 

 

 

 

CEL-GLOD-POKONANY

 

 

 

Meridianol

 

Top 6 Appetite Suppressants

 

 

 

 

3 OPAKOWANIA

 

Jedno opakowanie zawiera 120 kapsulek

 

 

 

 

PROMOCJA CENOWA

ZNIZKA Przy zakupie wiekszej ilosci na

INNYCH NASZYCH AUKCJACH:

 

1 Opakowanie: 129 zl

2 Opakowania: 245 zl

3 Opakowania: 365 zl

 

 

 

 

Meridianol moze byc okreslony tylko w jeden sposob- NAJBARDZIEJ EXTREMALNY Appetite Suppressants DOSTEPNY BEZ RECEPTY !!! Nie ma rownych !!! Zaden hamowacz apetytu nie dostarcza takiego ciosu jak Meridianol. Jesli chcesz na serio zrzucic wage nie szukaj niczego innego niz ten niesamowity produkt. Meridianol zawiera 6 najsilniejszych appetite suppressant z calego swiata, których dzialanie ogranicza uczucie glodu, daje uczucie sytosci, podnosi poziom energii w organizmie oraz wspomaga spalanie tkanki tluszczowej co lacznie prowadzi do zmniejszenia masy ciala nawet do 10 kg/ m-c.

 

 

 

Bezpieczna alternatywa dla sybutraminy* ( *organiczny zwiazek chemiczny hamujacy laknienie stosowany w leczeniu otylosci).

 

 

 

Meridianol to destructor glodu i tkanki tluszczowej, ktory bez farmakologii, bez skutkow ubocznych, bez jakichkolwiek sztucznych skladnikow, zapewni uczucie sytosci, które pokona nawet najwiekszego glodomora.

 

 

 

Meridianol to wyjatkowy stoper apetytu- zaden inny supplement na rynku nie celuje tak skutecznie w glod jak Meridianol.

 

 

 

Meridianol to unikalny supplement diety opracowany i opatentowany przez BioPower Nutrition. 100% naturalny, na bazie rewolucyjnej ziolowej formuly, dziala celujac w zródlo przyrostu wagi-GLOD. Poprzez promowanie uczucie pelnosci, przyczynia sie do zmniejszenia spozycia pokarmu a tym samym redukcji tkanki tluszczowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wlasciwosci Meridianol

 

 

 

 • Powoduje zmniejszenie masy ciala hamujac glod oraz nasilajac uczucie sytosci.

 • Wplywa na zmniejszenie wielkosci posilku.

 • Zmniejsza ochote na przekaske.

 • Hamuje apetyt na cukry i weglowodany.

 • Zwieksza wytwarzanie ciepla w procesach przemiany materii.

 • Zwieksza wydatek energetyczny (termogeneze).

 • Bezpieczna alternatywa dla sybutraminy (innego preparatu, który wplywal na uczucie glodu/sytosci niestety powodujac wiele niebezpiecznych skutkow ubocznych ).

 • Reguluje poziom kortyzolu, hormone stresu czesto wywolujacego napady glodu.

 • Co lacznie prowadzi do zmniejszenia masy ciala nawet do 10 kg/ m-c.

 • Dziala celujac w zródlo przyrostu wagi- wieloczynnikowy GLOD -czyli najczestrza przyczyne nadwagi.

 

 

 

 

 

 

 

Apetyt to złożony mechanizm, kontrolowany przez wiele różnych czynników. Meridanol pokonuje je z latwoscia.

 

 

 

Meridianol dziala na osrodki glodu i sytosci w pniu mozgu powodujac zahamowanie apetytu przy jednoczesnym uczuciu sytosci. - Jednym z najważniejszych czynników głodu jest poziom glukozy - (cukru) we krwi. Gdy poziom ten spada, apetyt wzrasta. Gdy zaś poziom cukru rośnie - apetyt spada Detektory cukru w organizmie przekazują do mózgu informacje o ilości cukru we krwi. Skladniki preparatu Meridianol oddzialuja bezpośrednio na centralny układ nerwowy. Skladnik p57 naśladuje oddziaływanie glukozy na komórki nerwowe w podwzgórzu mózgowym. W ten sposob „okłamuje" organizm, ze jest on "najedzony" lub „wypełniony". Hamuje to apetyt i pobór kalorii, a co za tym idzie, powoduje uczucie sytosci i ograniczenie zjadanej mesy pokarmowej.

 

 

 

Meridianol wplywa a regulacje poziomu ATP w podwzgórzu dzieki czemu, kalorie sa przetwarzane na energie i nie sa one magazynowane w organizmie jako zapas tluszczowy w postaci tkanki tluszczowej. Wiele osob z nadwagą posiadają mniejszą ilość enzymu o nazwie ATP-aza sodowo-potasowa. Reguluje on jeden z podstawowych procesów chemicznych organizmu: wymianę jonów sodu i potasu wewnątrz komórek. Proces ten zużywa dużo kalorii i wytwarza znaczną ilość energii ciepinej (thermogeneza), która utrzymuje temperaturę ciała na poziomie 36,6 stopni Celsjusza. U niektórych osób ze skłonnościami do otyłości poziom ATP-azy może być obniżony, wskutek czego większość przyjmowanego pożywienia zamiast spalać się w procesie wymiany sodowo-potasowej, odkłada się w postaci tłuszczu.

 

 

 

Meridianol wpływa korzystnie na gospodarkę insulinową organizmu i reguluje jej poziom dzieki czemu obniza laknienie oraz skutecznie redukuje tkanke tłuszczowa. Inną przyczyną nadmiernego apetytu a co za tym idzie nadwagi może być podwyższony poziom insuliny we krwi wywołujący uczucie głodu. Wynika to z tego, że nadmierne wydzielanie insuliny prowadzi do przyśpieszonej zamiany glukozy w glikogen, a następnie w tłuszcz. Osoba taka może więc odczuwać ciągły głód, ponieważ zbyt dużo z tego, co je, jest zamieniane w tłuszcz, zamiast w energię.

 

 

 

Meridianol zmniejsza uczucie na podjadanie przekasek. Hamuje apetyt na slodycze i wegowodany. Duze znaczenie na podjadanie ma nadmierne zamilowanie do okreslonych produktow: slodyczy, chipsow itd. Unikalana mieszanka skladnikow Meridianol ma wlasciwosci hamujace apetyt na słodycze i weglowodany, ktore sa skladnikami energetycznymi orgnizmu. Niestety spozywane w nadmiarze powoduja odkladnie tkanki tluszczowej. Meridianol zmniejsza na nie ochote.

 

 

 

Meridianol obniza poziom kortyzolu zapobiegajac lub redukujac juz istnejaca otylosc brzuszna. Wysoki poziom kortyzolu stymuluje gromadzenie tłuszczu zwlaszca w okolicach pasa powodujac otylosc brzuszna. Meridianol naturalnie obniza poziom hormone stresu dzieki czemu odkladanie takni tluszczowej jest zatrzymane.

 

 

 

 

 

Metidianol to 100% Naturalny Suplement Diety

 

Meridianol to bezpieczny, naturalny suplement diety. Nie zawiera w swoim skladzie zadnych chemicznych sztucznych zwiazkow, wypelniaczy i konserwantow. Dzieki temu jest 100% bezpieczny i nie wywoluje zadnych skotkow ubocznych.

 

 

 

 

 

 

Skald Meridianol:

 

 

Bez farmakologii, bez skutkow ubocznych, bez jakichkolwiek sztucznych skladnikow: Meridianol zapewni Ci uczucie sytosci, które pokona nawet najwiekszego glodomora.

 

 

Hoodia Gordonii - Hoodia Gordonii to wyjatkowa substancja tlumiaca apetyt. Mechanizm powodujacy uczucie sytosci u człowieka wykorzystuje czasteczke znana jako P57 (14-OH, 12-tigloyl pregnanowy glikozyd sterydowy, lub w skrócie P57), która redukuje ilosc przyjmowanego jedzenia w okresie 24 godzin o 40 do 600!o jednoczesnie zwiekszajac zawartosc ATP w podwzgórzu. Hoodia nasladuje glukoze 10000 razy skuteczniej niz sama glukoza, szybko tlumiac głód u osób stosujacych sprawiajac, ze komórki nerwowe wysylaja sygnały do mózgu "jak gdybys był juz najedzony" pomimo, ze nic nie jadles. Testy, badania potwierdziły skutecznosc działania kaktusa Hoodia Gordoni.

 

 

Nopal Cactus — Meksykanski kaktus znajdujacy sie na liście Światowej Organizacji Zdrowia. Hamuje apetyt, ponieważ zwiększa uczucie sytości, zmniejsza ochotę do podjadania. Reguluje i poprawia trawienie. Reguluje masę ciała, a osobom z nadwagą lub otyłym pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Zmniejsza kumulację płynów w tkankach i wspiera nerki w ich funkcjach odtruwających. Ułatwia wypróżnienia, ponieważ zmiękcza stolec, zwiększa jego masę i częstość oddawania. Ponadto wpływa korzystnie na pracę wątroby, wiąże kwasy żółciowe, jest antyoksydantem oraz reguluje poziom glukozy we krwi, zapobiegając hipoglikemii.

 

 

White Kidney Bean Extract - hamuje apetyt oraz reguluje poziom cukru we krwi. Ogranicza wchłanianie weglowodanow przez organizm oraz prztwarzanie ich nadwyzek w tkanke tłuszczowa. Zmniejsza absorbcje kalorii do ciała.

 

 

Gymnema Sylwestris — Indyjskie ziolo hamujace apetyt na słodycze . Nie pozwala cukrom i węglowodanom zamieniać się w zbędną tkankę tłuszczową. Wspomaga redukcję nadwagi.

 

 

Magnolia Bark — Kora Magnolii utrzymuje równowagę wydzielania kortyzolu. Zapobiega więc m.in.skutkom jego nadmiaru tj.otyłości brzusznej, reguluje poziom glukozy. Hamuje podjadanie wywołanie stresem.

 

 

Banaba Leaf — Filipinska roslina wpływających korzystnie na gospodarkę insulinową, poprawiających odżywienia tkanki mięśniowej oraz wspomagających odchudzanie. Przypisuje się także ekstraktom tej rośliny delikatne działanie diuretyczne i skuteczne wspomaganie procesów redukcji tkanki tłuszczowej. Zmniejsza apetyt na weglowodany.

 

 

Ionic Trace Mineral Powder - Pomaga w absorbcji ziołowych i odzywczych zwiazkow. Promuje balans wodny w organizmie. Zawiera 84 zwiazkow mineralnych. Promuje zdrowe funkcjonowanie mozgu.

 

 

 

Rewolucja!

 

 

 

APETYT

 

+ UJARZMIONY + POKONANY + NIEZŁOMNY

 

UTRATA WAGI

 

MERIDIANOL NIEZRÓWNANY

 

 

 

 

 

Zasady stosowania Meridianol

 

Producent rekomenduje stosowanie 1 do 2 kapsulek dziennie ok 15 minut przed posilkami.

 

UWAGA: Preparat naturalny, ziolowy, bezpieczny w stosowaniu. Nie powoduje skutkow ubocznych.

 

 


 

 

Zobacz moje aukcje (EarthNatural):
©  Panel-alle  |  "O mnie"  |  Wszystkie Aukcje