Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Żona psychopaty Teresa Ewa Opoka WROCŁAW

04-12-2014, 15:01
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 27 zł     
Użytkownik ksBETA
numer aukcji: 4832325082
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 2   
Koniec: 04-12-2014 14:18:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okres: Pozostałe
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2013
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


TYTUŁ: Żona psychopaty

 

Teresa Ewa Opoka

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

 

Oprawa: miękka

 

Ilość stron: 376

 

 Kiedy mężczyzna z czułego amanta zmienia się nagle w potwora, kobieta najpierw szuka przyczyn, później próbuje ratować siebie i związek, ale na końcu musi podjąć decyzję.

 Majka - młoda, radosna dziewczyna, na początku studiów poznaje Edwarda - mężczyznę, który na każdym kroku okazuje jej swą miłość i uwielbienie. Wkrótce biorą ślub - i nagle wszystko się zmienia.

 Mąż pokazuje swe prawdziwe oblicze - okrutnego i bezwzględnego psychopaty. Zazdrosnego w nieracjonalny sposób człowieka, który traktuje żonę jak swoją własność. Dla otoczenia Edward jest czarującym kochanym mężem; gdy zostają sami, zmienia się w wyrafinowanego sadystę. Po trzynastu latach męczarni Majka decyduje się odmienić swój los - walczyć o własną godność, spokój dzieci, prawo do szczęśliwego życia. Szybko się jednak przekonuje, jak trudna to będzie walka.

 Realistyczne, psychologicznie prawdziwe, mocne studium dręczonej kobiety. Dręczonej tak, żeby nie było widać, żeby nie miała współczucia obcych, żeby dzieci nie wiedziały. 

 

 

Teresa Opoka - poetka, prozaiczka, dramatopisarka. Debiutowała tomikiem wierszy "Przypadki". Jest autorką kilku powieści ("Abecadło kobiety tamtych lat", "Kocie oczy", "Umrzesz dopiero się zacznie", "Wszystko o Edycie", "Wyspa kobiet"), zbioru opowiadań "Miłość nad życie" oraz książek dla dzieci. Dramat "Pątniczki" wyróżniono na Festiwalu Sztuk Odważnych w Radomiu w 2006 roku, a słuchowisko "Ósma dziesięć o zmierzchu" otrzymało drugą nagrodę w ogólnopolskim konkursie Teatru Polskiego Radia w 2006 roku. Spektakl "Uliczna ballada" wystawiono w teatrze w Radomiu - premiera czerwiec 2011 rok.

Zapraszamy serdecznie na nasze pozostałe aukcje.

 

 

 

Do każdej kolejnej książki doliczamy jedynie 1zł do kosztów przesyłki !!!!!!

 

 

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Księgarni Beta w CH ASTRA we Wrocławiu.
Dodano 2[zasłonięte]012-03 16:15
UWAGA! DO KAŻDEJ AUKCJI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBORU WYSYŁKI KURIERSKIEJ!!!!
KOSZT TO 17 ZŁ BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ ZAMÓWIONYCH KSIĄŻEK!!!