Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ŻAGIEL NORTH SAILS DRIVE SUPERLIGHT 4.2m2 GDY UŻYW

06-02-2015, 9:25
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 399 zł     
Użytkownik www_SurfShop_pl
numer aukcji: 5021131922
Miejscowość Gdynia
Wyświetleń: 10   
Koniec: 06-02-2015 09:00:09

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Marka: North Sails
Pow. żagla: 4,1-5,5 m
Powierzchnia [m2]: 4.20 [m2]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 
ŻAGIEL WINDSURFINGOWY NORTH SAILS DRIVE SUPERLIGHT 2009 FREERIDE
POWIERZCHNIA 4.2m2
UŻYWANY ([zasłonięte]07071)

Cena detaliczna: 1489.00zł
Cena promocyjna: 399.00zł

DRIVE LIGHT – superlekki żagiel freeride o szerokim zakresie zastosowania. Pierwsze manewry i triki nigdy nie były łatwiejsze. Zastosowanie technologicznie zaawansowanych materiałów, w tym użycie bardzo lekkiego monofilmu, zapewnia doskonałą wytrzymałość i moc, przy minimalnej wadze. Wyważony kształt zapewnia doskonałą manewrowość. Model ten jest szczególnie polecany dla początkujących deskarzy. Żagiel ten przeznaczony jest wyłącznie do taklowania na masztach SDM.

STAN: Dobry (wymiana I brytu, delikatne wgnioty i otarcia na II, III i IV brycie, dziurka w kieszeni masztowej na wysokości II i IV brytu)


PRZY ODBIORZE OSOBISTYM I PŁATNOŚCI GOTÓWKOWEJ DODATKOWY ATRAKCYJNY RABAT (pytaj telefonem lub mailem)!!!


Sprzęt pochodzi z naszej szkoły Fun Surf mieszczącej sie w Chałupach. Był używany 2 miesiące, przy niezbyt silnych wiatrach. Niektóre firmy proponują mocno wyeksploatowany sprzęt po szkołach z południa Europy gdzie sezon trwa 6 miesięcy, a słońce i sól powoduje spore zmęczenie materiału. Sprzęt przechowywaliśmy pod dachem.
Żagle nie były narażone na zbyt ciężkie warunki - słońce, wiatr i sól.
# żagle oferowane przez konkurencję importowane ze szkół z południa Europy mają często monofilm mało elastyczny/wypalony, co wpływa na jego niewielką wytrzymałość.