Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ŻADNYCH TAJEMNIC Błaś GITARA + CHWYTY i AKORDY

20-01-2012, 19:33
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 144 zł     
Użytkownik www_ksiegarz_pl
numer aukcji: 1996987357
Miejscowość szybka wysyłka
Wyświetleń: 18   
Koniec: 13-01-2012 09:30:13
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

NAUKA GRY NA GITARZE ZESTAW:

2 KSIĄŻKI

3 PŁYTY

2 KOSTKI DO GRY NA GITARZE

OPIS ZESTAWU:

Żadnych tajemnic - Szkoła gry na gitarze

Wydawnictwo ABsonic. Autor K. Błaś. Twórca bestsellerowej szkoły DVD ˝Gitarowe Wyzwania˝ powraca z nowym wyzwaniem! Tym razem Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry na gitarze elektrycznej. ˝Żadnych Tajemnic˝ to bezkompromisowy zestaw, w skład którego wchodzi obszerna książka, oraz trzy płyty CD. Dziesiątki kolorowych zdjęć, ogromny zestaw ćwiczeń i diagramów, a co najważniejsze, obszerne komentarze autora, nareszcie umożliwiają samodzielną i efektywną naukę! Dołączone płyty CD zawierają nie tylko ćwiczenia, ale także przykłady improwizacji, oraz podkłady do samodzielnego doskonalenia poznanych zagadnień. Ogromny zakres zawartego materiału pozwala na kompleksową naukę - od wyboru instrumentu, poprzez pierwsze kroki, aż do skomplikowanych zagadnień z dziedziny harmonii i kompozycji. Gitarowe techniki, skale stosowane we współczesnej muzyce, zasady aranżacji i harmonii muzyki rozrywkowej - to tylko wybrane zagadnienia, przedstawione w przystępnej, zrozumiałej formie - bez żadnych tajemnic! Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z gitarą, czy może chcesz grać jeszcze lepiej - nauka gry na gitarze nigdy jeszcze nie była tak prosta! Pakiet: książka 192 stron A4 plus 3 x CD.

501 chwytów gitarowych

rock, blues, soul, country, jazz i muzyka klasyczna

ilustrowany podręcznik akordów


NAJNOWSZY I NAJLEPSZY I NAJOBSZERNIEJSZY PODRĘCZNIK DO CHWYTÓW GITAROWYCH NA RYNKU

Ponad 500 ilustrowanych akordów do muzyki rock, blues, soul, country, jazz i klasycznej. Ten niewielki podręcznik zawiera ponad 500 najpopularniejszych akordów przedstawionych na diagramach, fotografiach i opatrzonych przystępnym komentarzem. Jeśli chcesz grać muzykę rock, pop, blues, soul, jazz, funk, country lub klasyczną, ten wygodny w użyciu podręcznik pomoże ci w krótkim czasie zostać mistrzem akompaniamentu akordowego! największa i najlepsza książka z chwytami na rynku!!!

Liczba stron:256
Wymiary: 145 x 195 mm

REGULAMIN SKLEPU NA STRONIE O MNIE

kupujesz wypełnij - formularz płacę

niezależnie od formy płatności