Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Śmierć i dziewczyna - ebook PDF ONLINE

20-01-2012, 1:44
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 7,90 zł     
Użytkownik Virtualo
numer aukcji: 2046165389
Miejscowość Internet
Wyświetleń: 7   
Koniec: 20-01-2012 01:44:39
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Książka ONLINE

Śmierć i dziewczyna

Andrzej Klawitter

Format:    
Liczba stron:351
ISBN:[zasłonięte]978-83252-66-4
ISBN druk.:[zasłonięte]978-83848-53-1
Data wydania:1 Październik 2008
Wydawnictwo:Telbit
Kategoria:Młodzieżowe
 
Darmowy fragment
Cena za dostęp
miesięczny:
7,87
Cena wersji druk.: 32,00 zł
Zabezpieczenie:dostęp tylko ONLINE
Użytkowanie:na 3 urządzeniach jednocześnie
Drukowanie:brak
Kopiowanie:brak

Opis

W Szubinie, niewielkim miasteczku koło Bydgoszczy, życie toczy się własnym, leniwym rytmem. Czas i przestrzeń zamknięte są w ramach lokalnej codzienności i wydawać by się mogło, że nic już tego nie odmieni.

Pewnego dnia dziwną ospałość miasta przerywa nagle tragiczna wiadomość: Ktoś otruł ubogą rodzinę Maryli i Janusza Malików. Rodziców wraz z czwórką dzieci znaleziono martwych w ich własnym domu przy suto zastawionym stole. Komu mogło zależeć na śmierci tych niepozornych ludzi?

Prywatnego śledztwa podejmie się Dorota, młodsza siostra Janusza. Czy przerażająca prawda okaże się lepsza od bolesnej niewiedzy?

Są rzeczy, o których na co dzień nie potrafimy spokojnie myśleć. To właśnie o nich pisze w swojej najnowszej książce Andrzej Klawitter.

Andrzej Klawitter w 2006 r. otrzymał nagrodę za powieść dla młodzieży "Jedynaczka" w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Wydawnictwa Telbit na powieść dla młodzieży.Jest autorem, który nie trzyma się jednego gatunku literackiego ani też jednej tematyki. Zadebiutował w 1984 r. słuchowiskami SF w konkursie IV Programu PR, w którym "Operacja" otrzymała I nagrodę, a "Granica" została przez PR zakupiona.Jego debiut książkowy to powieść political-fiction "N N". Kolejne książki - "Kaja i Anna", "Labirynt zazdrości" i "Sumienie zła" - poruszają sprawy współczesnej polskiej obyczajowości. W 1996 r. wydana została jego pierwsza powieść dla młodzieży, "Licealiści".

W latach 1[zasłonięte]998-19 dwa teksty dla radia: "500.000 DM" i "Twardziel" zdobyły wyróżnienie i nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie na Słuchowisko ogłoszonym przez PR Szczecin. W 2008 r. nakładem Wydawnictwa TELBIT ukazała się jego kolejna powieść o tematyce młodzieżowej pt. "Ślicznotka".

Księgarnia Internetowa Virtualo

to nowoczesna księgarnia internetowa, która oferuje bezpieczny i szeroki dostęp do książek w formie cyfrowej (ebooki, audiobooki). Ich zakup i dostawa następuje tylko za pośrednictwem sieci Internet. Sprzedawane książki elektroniczne nie posiadają tradycyjnych nośników (papier, CD, DVD, itp.), są ekologiczne.

Oferowane w naszej księgarni książki są tańsze od tradycyjnych wydań do 90%. Koszty druku, tłoczenia płyt i transportu są wyeliminowane.

Nie czekasz na dostawę, produkty otrzymujesz zaraz po dokonaniu zapłaty.

Mamy nadzieję, że odkryjecie tu Państwo nowe oblicze swoich ulubionych książek.

Pomoc
tel.:+48 22 [zasłonięte] 27
(pn.-pt. 900-1700)
Po zakupie

Kwotę 7,87 zł prosimy przelać na nasze konto w RBS Bank 66 1670 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0040039 [zasłonięte] 914105.
W tytule przelewu należy umieścić numer aukcji oraz nick z allegro.

Klientom, którzy mają powyżej 6 punktów, czyli począwszy od oznaczenia gwiazdką: udostępniamy książkę bezpośrednio po licytacji (automat 24 godz., 7 dni w tyg.).

Książka będzie dostępna na stronie Virtualo.pl, poprzez zakładkę „Moja Biblioteka”. Login i hasło przesyłamy e-mailem. Książkę ONLINE można czytać tylko poprzez sieć Internet przez 30 dni. Czas liczony jest od pierwszego wejścia do książki. Publikacja nie jest przesyłana w formie elektronicznej ani papierowej. Przetestuj fragment książki.

Oferowane przez nas książki są chronione prawem autorskim
i sprzedawane zgodnie z umową z wydawcą.

Zapraszamy do zakupu!