Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Śliczny zestaw karafka i kieliszki Art Deco Absynt

16-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 122,50 zł      Aktualna cena: 122,50 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2035655934
Miejscowość Sopot
Licytowało: 6    Wyświetleń: 294   
Koniec: 17-01-2012 21:15:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

OLŚNIEWAJĄCA KOBALTOWA ZASTAWA


Ten znakomity komplet polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przyjemność płynącą z otaczania się pięknymi przedmiotami. Serwowanie w nim trunków uświetni niejedno spotkanie towarzyskie. Zapewniam, iż te kieliszki i karafka będą się rewelacyjnie prezentować w Państwa witrynie lub serwantce.

Przepiękny zestaw w stylu Art Deco, składający się z karafki i sześciu kieliszków. Zachwycająca karafka o okrągłym brzuścu i wydłużonej szyjce ma śliczną kobaltową nóżkę, uchwyt oraz korek. Dopełnieniem są klasyczne w formie kieliszki o kobaltowych stopkach.

Ten cudny komplet przeznaczony do likierów, nalewek a może absyntu, polecam Państwu jako wyrafinowaną ozdobę a zarazem niezwykle praktyczny przedmiot, doskonale nadający się na niebanalny prezent z klasą.

Stylowy i elegancki element dekoracyjny, świetny do jadalni, salonu, bufetu bądź gabinetu.

WYMIARY:

KARAFKA: WYSOKOŚĆ 31 CM, SZEROKOŚĆ OK. 14 CM,

KIELISZKI: WYSOKOŚĆ 8 CM, ŚREDNICA 4,5 CM.

Serdecznie zapraszamy do licytacji !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

Polecamy ten rewelacyjny przedmiot !!!

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.