Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ŚLICZNY PORTFELIK ! Kupując-pomagasz zwierzętom

18-01-2012, 6:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 3 zł     
Użytkownik NADIR_stowarzysz
numer aukcji: 2028861760
Miejscowość Katowice
Wyświetleń: 19   
Koniec: 13-01-2012 19:05:59

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

Przedmiotem aukcji są śliczne, błyszczące portfeliki w niezwykłych kolorach. W środku mają miejsce na zdjęcie, miejsce na bilet miesięczny lub legitymację, jedną zasuwaną na zamek kieszeń oraz przegródkę na banknoty.

.

Wymiary portfelika: - 10 x 7 cm

 

Kupując portfelik pomagasz zwierzętom będącym pod naszą opieką i sprawisz, że ich życie będzie szczęśliwsze.

 

Na życzenie możemy wystawić więcej sztuk.


Kontakt : [zasłonięte]@interia.pl lub [zasłonięte]@interia.pl

 

 

"Stowarzyszenie Nadir"
UL. Józefa Płochy 2/21
40-756 Katowice
ING Bank Śląski S.A.
50 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]2140090 [zasłonięte] 721072

z dopiskiem "portfelik" 

 

Wysyłka przedmiotu wg cennika Poczty polskiej (wysyłka listem poleconym lub paczką pocztową) + 2 zł za opakowanie - wysyłkę pokrywa kupujący

 

Pieniądze ze sprzedaży przedmiotów będą przekazane na potrzebujące zwierzęta będące pod opieką Stowarzyszenia Nadir! 


 A czym jest Stowarzyszenie Nadir ? 

 

Jesteśmy po to, żeby pomagać bezbronnym, samotnym i cierpiącym zwierzętom. Każde zwierze zasługuje na miłość i czeka na swojego właściciela. Nie skreślamy tych nieco mniej atrakcyjnych ,kalekich i starych, one tak samo czują i kochają. Chcemy aby każde z naszych zwierzaków doznało odrobiny czułości, chcemy żeby każdy chory wyzdrowiał i cieszył się życiem. Mimo naszych ogromnych chęci i walki o życie zwierząt bez pieniędzy nie możemy im zapewnić szybkiego powrotu do zdrowia. Istniejemy dzięki WAM - ludziom dobrej woli, którzy ofiarowują nam darowizny pieniężne ( na leczenie zwierząt, leki, karmę, środki pielęgnacyjne ) oraz rzeczowe. My sami nie czerpiemy z tego korzyści, dla nas się liczą tylko nasi podopieczni. Nadir to młode Stowarzyszenie, środki uzbierane na leczenie zwierząt są zawsze przeznaczane na zwierzęta. Stowarzyszenie nie posiada jeszcze statutu Organizacji Pożytku Publicznego, co znacznie utrudnia nam pozyskiwanie środków (1% podatku). Nadir stara się jak najoszczędniej gospodarować datkami. Reklama itp. to dodatkowe koszty, środki te wolimy przeznaczyć na pomoc naszym podopiecznym. Nadwyżki ze zbiórek przeznaczane będą na nagłe wypadki lub w przypadku braków zostaną przeksięgowane na kasy kastracyjne (psów lub kotów). Nie chcemy natomiast oszczędzać na leczeniu zwierząt. Już nieraz przekonaliśmy się, że zła diagnoza i nieprawidłowy tok leczenia to niepotrzebnie wydane pieniądze oraz dodatkowe cierpienie zwierząt, a na to nie chcemy pozwolić.
Działamy: na terenie Chrzanowa i Trzebini oraz województwa śląskiego, a także w miarę możliwości tam, gdzie potrzebna jest pomoc.

Zapraszamy na naszą stronę:

www.nadir.hpu.pl