Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Ładna figurka konia - sygnowana Wiedeń - 1930 r .

16-01-2012, 21:13
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 70 zł     
Użytkownik FrodoBagins1
numer aukcji: 2043289675
Miejscowość Wołczyn
Wyświetleń: 12   
Koniec: 21-01-2012 20:57:34

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Wymiary: wysokość całkowita : 11,5 cm , wymiary podstawy : 8 cm x 5,5 cm .

Przedmiotem licytacji jest piękna , zabytkowa figurka konia . Figurka jest sygnowana znakiem austryjackiej (wiedeńskiej) wytwórni porcelany Thomasch . Sygnatura dowodzi , że konika wykonano w latach 30- tych minionego wieku . Rumaka wykonano z bardzo dobrej gatunkowo porcelany w kolorze białym i ręcznie pomalowano . Porcelana posiada charakterystyczne spękania , co nie oznacza , że koń jest uszkodzony . Jest to efektem zastosowanej technologii produkcji . Figurka prezentuje się doskonale . Wykonano ją starannie , z dbałością o detale , zachowano odpowiednie proporcje . Stan zachowania przedmiotu : bardzo dobry . Nie ma żadnych pęknięć czy ubytków. Figura wygląda naprawdę znakomicie . Polecam .

Cena przesyłki wynika z wagi przedmiotu oraz z tego , że paczka zostanie wysłana na warunkach szczególnych .

Przedmiot z aukcji znajduje się w Polsce na Opolszczyźnie. Dane adresowe będą wysłane automatycznie w mailu z Allegro. W razie potrzeby proszę o zadawanie pytań przez e-mail, bardzo chętnie udzielę na nie odpowiedzi. Życzę powodzenia w licytacji i zadowolenia z zakupu.