Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Łącznik silikonowy 57mm silikon zbrojony 1m samco

18-01-2014, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 160 zł     
Użytkownik FMIC_PL
numer aukcji: 3812268464
Miejscowość częstochowa
Wyświetleń: 8   
Koniec: 17-01-2014 23:25:40

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.40 [kg]
Przeznaczenie: części uniwersalne
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Fmic.pl

 

 

Łączniki silikonowe sygnowane naszym firmowym logo, co jest gwarancją otrzymania przez klienta produktu o najwyższej wytrzymałości i jakości wykonania. 4x oplot, ścianki o grubości aż 5,5mm pozwalają znieść (bez puchnięcia i pękania) ciśnienie ponad 10 barów w zakresie temperatur od -50 do +200 stopni C. Odporne na działanie wszelkiego rodzaju olejów, smarów, płynów chłodniczych itd. Dzięki tym parametrom nasze produkty znakomicie sprawdzają się w tuningu przy montażu intercoolerów, reszty dolotu, układu chłodzenia itd.

Rodzaj: łącznik prosty 100cm

Średnica montażowa: 57mm (wewnętrzna)

Grubość ścianki: 5,5mm, 4x oplot


Testowany do 10 barów w temperaturach od -50 do +200 stopni C


2 lata gwarancji

 

Największa w Polsce oferta rodzajów i rozmiarów łączników silikonowych
Porównanie oplotu i grubości ścianki naszych silikonów i dwóch "konkurencyjnych" z Allegro w tym samym rozmiarze (na przykładzie łącznika 76mm): 

O najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów świadczy współpraca z największymi firmami tuningowymi w Polsce, jak i z wieloma profesjonalnymi team'ami oraz zawodnikami. Swoje układy: dolotowe, chłodzenia, paliwowe oparte na naszych częściach mają m.in. Driftingowi Indywidualni Mistrzowie Polski: Paweł Trela (2011), Maciej Bochenek (2010 i 2012), Drużynowy Driftingowy Mistrz Polski BudMat Auto RB Team (2012), Mistrz Polski i Europy w Rallycrossie Łukasz Zoll oraz wielu innych! 
Posiadamy w ofercie łączniki silikonowe, intercoolery, wskaźniki, zawory wastegate, blow off, oil catch tanki, regulatory ciśnienia paliwa, MBC, a także wiele innych - jeśli czegoś potrzebujesz - pytaj!

 

Przy zakupie kilku przedmiotów na naszych aukcjach za wysyłke płacisz tylko raz - cena ustalana jest indywidualnie

 

aukcje