Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ŁÓŻKO ROZSUWANE ROSNĄCE Z DZIECKIEM Z MATERACEM !!

05-07-2012, 12:21
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 640 zł     
Użytkownik Mebelink
numer aukcji: 2450613569
Miejscowość Bielsk Podlaski
Zostało sztuk: 10    Wyświetleń: 62   
Koniec: 11-07-2012 11:18:11

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Szerokość (cm): 90.00
Długość (cm): 180.00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Szablon GRETA

Tel. kom: 728 [zasłonięte] 900
tel/fax: (85)[zasłonięte]730 74


1. Po wylicytowaniu przedmiotu prosimy o podanie sposobu dostawy i wybranej formy płatności a także numeru telefonu i adresu (jeśli różnią się od tych podanych w Allegro).

2. Terminy wysyłki są podane w aukcjach, po wysłaniu przedmiotu zostaną Państwo powiadomieni o tym fakcie w osobnym mailu.

3. W zależności od rodzaju sprzedawanego towaru meble są wysyłane w paczkach, lub dowożone naszym transportem. Informacje o sposobie dostawy znajdują się w poszczególnych aukcjach. Opakowania mebli w paczkach zawierają wszystkie potrzebne okucia, a także instrukcję montażu.

4. Możliwe sposoby zapłaty za towar podane są w aukcji.

5. W przypadku zakupu kilku przedmiotów na różnych naszych aukcjach lub też kilku sztuk jednego przedmiotu prosimy o kontakt, skalkulujemy dla Państwa niższe koszty wysyłki.

6. Reklamacje związane z uszkodzeniem mebli w trakcie transportu będą rozpatrywane jedynie w przypadku sporządzenia w obecności kuriera protokołu uszkodzeń. Jezeli przesyłka wygląda na uszkodzoną prosimy o jej otwarcie i sprawdzenie przy odbiorze (dotyczy przedmiotów wysyłanych za pośrednictwem firm kurierskich i poczty).

7. Pamiętaj że w przypadku zakupów internetowych masz prawo zwrócić zamówiony towar w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, płacąc jedynie za przesyłkę zwrotną.

8. W razie jakichkolwiek problemów z dostawą prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań żeby usunąc wszelkie niedogodności bez szkód dla Ciebie.

Możliwe formy płatności to:
- przedpłata na konto bankowe,
- płatnośc za pobraniem,
- zapłata gotówką przy odbiorze osobistym.

Korzystamy z usług firmy kurierskiej DPD lub OPEK

Jeśli pozwala na to rozmiar opakowania, możliwa jest wysyłka za pomocą Poczty Polskiej.


Przedmiotem aukcji jest łóżko rozsuwane wykonane z drewna sosnowego wraz z kompletem materacy piankowych z kolekcji mebli dziecięcych:

Wymiary łóżka:
1. Szerokość 90 x długość 120 x wysokośc 55 cm

łóżeczko rozsuwane
lub
2. Szerokość 90 x długośc 150 x wysokość 55 cm

lub

3. Szerokość 90 x długość 180 x wysokość 55 cm

Łóżko posiada wyprofilowane, solidne ścianki z boku, co skutecznie zabezpiecza, szczególnie mniejsze dzieci przed wypadnięciem. Jest bardzo solidne i bez problemu wytrzymuje także rodzica, przy usypianiu dziecka

Za wskazaną cenę otrzymujesz łóżko mogące rozkładać się od długości 120 cm do 180 cm a także komplet 3 materacy piankowych składający się z jednego materaca o wymiarach 80 x 120 x 7,5 cm i dwóch mniejszych o wymiarach 80 x 30 x 7,5 cm które dokłada sie przy zwiększaniu długości łóżka o każde kolejne 30 cm. Materace posiadają zdejmowany pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny.

Mozliwy jest również zakup innych materacy zamiast piankowych (gryka-kokos, pianka-kokos) w tym celu prosimy o kontakt w celu skalkulowania kosztu i informacji o dostepności towaru.
Dzięki zastosowaniu maty kokosowej materac jest twardszy, mniej podatny na odkształcenia, co sprawia że podczas spania ciało jest ułożone we właściwej pozycji.Przy tym włókno kokosowe zapewnia porządany przepływ powietrza, a takze wchłania wilgoć i nie powoduje uczuleń. Łuska gryczana natomiast powoduje, że materace zachowując swoją stosunkowo dużą twardość dostosowują się do kształtu śpiącej osoby oraz zapobiega odparzeniom skóry.

(kliknij aby powiększyć obrazek)
Cena nie obejmuje prezentowanej powyżej szuflady, którą można zakupić na innych naszych aukcjach.

Polecamy także inne elementy kolekcji GRETA dostępne na pozostałych aukcjach
(kliknij aby powiększyć obrazek)


Kupując na naszych aukcjach, możesz wyposażyć pokój dziecięcy w piękne, zdrowe, trwałe i jednorodne kolorystycznie i stylowo meble.
(kliknij aby powiększyć obrazek)

(kliknij aby powiększyć obrazek)

GRETA 0-3
W celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami i obniżenia kosztów transportu mebel jest wysyłany w paczkach i przeznaczony do samodzielnego montażu. Opakowanie zawiera instrukcję montażu i wszystkie potrzebne okucia.
Produkt jest dwukrotnie polakierowany, nie wymaga żadnego dodatkowego malowania czy lakierowania i po zmontowaniu jest gotowy do użytkowania.
GRETA 3-7
Towar wysyłamy do 3 tygodni po zakupie. W przypadku przedpłaty, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jest to maksymalny termin dostawy, przeważnie jednak wysyłki odbywają się dużo szybciej.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt, możliwe ze będziemy w stanie zaproponować Państwu własny transport zamówienia w cenie niższej niż przesyłka kurierska.


UWAGA: Przy zamówieniu mebli dziecięcych z kolekcji GRETA na kwotę 3.000 zł, dowóz na terenie całego kraju jest BEZPŁATNY !!!

GRETA 7-14

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do zakupów.


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Tel. kom: 728 [zasłonięte] 900
tel/fax: (85)[zasłonięte]730 74