Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Łóżko metalowe i kute Lak System 100x200 wz 8 .

19-08-2014, 21:47
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 670 zł     
Użytkownik laksystem
numer aukcji: 4441639592
Miejscowość swierzawa
Wyświetleń: 11   
Koniec: 19-08-2014 21:42:02

Dodatkowe informacje:
Rozmiar: Inny
Stan: Nowy
Rodzaj łóżka: Pojedyncze
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Metalowe łóżko z elementami kutymi
100x200 wzór 8

PO ZAKUPIE...

 

Prosimy o informację dla sprzedawcy jaki kolor Państwo wybieracie. W przypadku braku takiej informacji, łóżko zostanie pomalowane na kolor czarny.


Okres oczekiwania na łóżko wynosi do 12 dni roboczych licząc od dnia następnego po dniu zaksięgowania wpłaty na konto (bądź złożenia zamówienia za pobraniem). O wysyłce poinformujemy Państwa SMS'em w dniu nadania paczki.

 

 

Przedpłatę prosimy dokonać na konto: ING BANK ŚLĄSKI S.A.

60 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]7510090 [zasłonięte] 905486

Sprawdź niższą cenę łóżka i wysyłki na www.laksystem.eu


Przedstawiamy Państwu solidne, metalowe łóżko z elementami kutymi wzór 8 pod standardowy wymiar materaca 100x200 cm

 

Prezentowane łóżko pod materac 90x200 nawiązuje stylistyką do barokowych wnętrz. Zastosowany w nim motyw kuty w postaci półkolistych zakończeń oraz przekuwek nadaje niepowtarzalny charakter, który podkreślają szyszki wieńczące nogi łóżka. Unikalny wzór naszego łóżka, jak zawsze, koresponduje ze stabilną konstrukcją ramy pod materac, którą tworzą dwa kątowniki 40x40.

 

Wymiary:
Wysokość całkowita - ok. 84 cm.
Wysokość do materaca - ok. 22-23 cm.

 

Do każdego łóżka dodajemy drewniany stelaż gratis!

Łóżko wykonane jest z wysokogatunkowej polskiej stali. Metalowa rama składa się z czterech elementów skręcanych śrubami, co sprawia, że konstrukcja łóżka jest bardzo solidna i wytrzymała. Nogi wezgłowia i przynóża wykonane są z okrągłego profila o średnicy 27 mm, zaś poprzeczki z profila o średnicy 21 mm. Motywy dekoracyjne stanowią półkoliste zakończenia oraz przekuwki, wypełnienie pręt pełny kwadratowy 12x12 mm.

Montaż łóżka jest bardzo prosty i polega na zespoleniu otworów wezgłowia i przynóża z otworami kątowników oraz skręceniu dostarczonymi w komplecie śrubami. W łóżkach z tylną ścianką tworzącą sofę dodatkowo należy umieścić bolce ścianki w otworach wezgłowia i przynóża. Na metalowej konstrukcji łóżka rozkłada się wtedy drewniany stelaż, a na niego materac. Montaż trwa zaledwie kilka minut.

Zastosowanie odpowiednio mocnych i wytrzymałych materiałów oraz połączenie elementów łóżka śrubami daje gwarancję, że będzie ono stabilne, a każdorazowe zdemontowanie nie spowoduje, że łączenia zostaną poluzowane i łóżko zacznie skrzypieć bądź piszczeć.

 

 

 

Wszystkie łóżka malowane są metodą proszkową!

Produkty malowane proszkowo są odporne na zużycie mechaniczne oraz są łatwe do czyszczenia. Taka metoda pokrywania metali charakteryzuje się znacznie dłuższą żywotnością powłoki malarskiej w przeciwieństwie do lakierów tradycyjnych (ciekłych). Farby proszkowe gwarantują ponadto powłoki gładkie, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń, a w procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników.

 

Kolory w cenie łóżka. Kliknij na link, aby zobaczyć paletę:

Kolory za dopłatą 30 zł. (Po złożeniu zamówienia jego wartość nie będzie obejmowała dopłaty. Prosimy uiścić ją odrębnym przelewem).

  • biały
  • inny kolor z palety RAL zapytaj

 

Dla tego wzoru dostępne są rozmiary:

  •  90x200
  • 100x200
  • 120x200
  • 140x200 (podwójne)
  • 160x200 (podwójne)
  • inny (na Państwa życzenie)

 

Sprawdź pełną ofertę oraz cenę wysyłki na naszej oficjalnej stronie internetowej:

www.laksystem.eu

Zapraszamy! 

Lubiechowa (dolnośląskie) ul. Długa 20, 59-540 Świerzawa.

Mail: [zasłonięte]@gmail.com Strona firmy: www.laksystem.eu

GG: 46[zasłonięte]053

Status zamówienia: 692-[zasłonięte]-414,

Dział sprzedaży: 730-[zasłonięte]-125