Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

[E-Book] Słownik tematyczny czesko-polski : Życie

20-01-2012, 1:44
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 6,20 zł     
Użytkownik darlex_oswiecim
numer aukcji: 2038964787
Miejscowość Oświęcim
Wyświetleń: 17   
Koniec: 15-01-2012 12:00:05
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

UNIWERSALNY SŁOWNIK TEMATYCZNY CZESKO-POLSKI 1: ŻYCIE


"Uniwersalny słownik tematyczny czesko-polski" w założeniu miał być następcą darmowego, od wielu lat cieszącego się powodzeniem "Słownika tematycznego dla uczniów i studentów". W odróżnieniu od darmowej publikacji słownik uniwersalny miał ukazywać się w częściach przez kilka lat. Do końca 2011 roku ukazały się dwie części "Życie" i "Bezpieczeństwo publiczne". Obie części charakteryzują się czytelnym, dwukolumnowym układem haseł, szczegółowym opracowaniem tematów oraz licznymi przykładami użycia poszczególnych słów, w tym słownictwa specjalistycznego. Publikacja jest oferowana jako e-book w formacie pdf.

Pierwsza część pt. "Życie" zawiera szczegółowe opracowanie tematyczne 13 tematów wraz z ponad 100 podtematami. Znajdziemy w niej słownictwo i przykłady zdań z szeroko pojętego życia codziennego. Słownik powstał w oparciu o różne źródła materiału leksykalnego – literaturę, prasę, słowniki języka czeskiego itp., co jest wyśmiewane przez naukowców z różnych ośrodków akademickich, lecz daje wyjątkowo dobre rezultaty. Słownik zawiera łącznie 2500 słów i wyrażeń. Jest nieocenioną pomocą przy przygotowaniu się do zajęć z języka czeskiego.

Dane publikacji:
Tytuł: Uniwersalny słownik tematyczny czesko-polski, część 1: Życie
Autor: Dariusz Sieczkowski
Data wydania: styczeń 2012 - wydanie poprawione
Liczba stron: 54
Format pliku: pdf
Poziom: A1-C1
ISBN: ISBN -[zasłonięte]978-83340-02-1
BEZPŁATNY FRAGMENT

Zapraszam na stronę WWW.DARLEX.PL, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą wydawniczą.

UWAGA: Przy realizacji zamówienia niektóre serwery pocztowe mogą zaklasyfikować wiadomość z e-bookiem jako SPAM. Należy każdorazowo sprawdzać folder ze spamem w celu uniknięcia nieporozumień.